به همت کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد صورت می پذیرد: فراخوان طرح احیای ادبیات قصه گویی بومی استان (متیل گویی)
طرح احیاء و جمع آوری ادبیات قصه گویی بومی استان کهگیلویه و بویراحمد«متیل گویی» از اول مرداد تا پایان شهریور، به مدت دو ماه در کتابخانه های عمومی سراسر استان آغاز خواهد شد.
عکس/ گریم وحشتناک صورت سوخته خسرو شکیبایی در «پری» که هیچگاه پخش نشد
در یازدهمین سالروز درگذشت خسرو شکیبایی، عکسی از گریم صورت سوخته او در فیلم سینمایی «پری» با کارگردانی داریوش مهرجویی منتشر شد.
بزرگداشت ۴ چهره پیشکوست در جشن بزرگ سینمای ایران
بزرگداشت ۴ چهره سینمایی در بیست و یکمین جشن بزرگ سینمای ایران برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان مطرح کرد: کهگیلویه و بویراحمد جزو پنج استان برتر کشور درهفته هنرانقلاب اسلامی
مدیر روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمدگفت: حوزه هنری این استان جزو پنج استان برترکشوردرهفته هنرانقلاب اسلامی معرفی و تجلیل شد.
معاون فرهنگی خیریه عترت بوتراب؛ هدف از اجرای طرح «گنج» نخبه‌پروری است
معاون فرهنگی خیریه عترت بوتراب گفت: با اجرای طرح «گنج»، دانش‌آموزان با استعدادی که بضاعت مالی ندارند و همچنین کسانی که ترک تحصیل‌ کرده‌اند با حمایت این موسسه ادامه تحصیل می‌دهند.
گردشگری تنها راه رفع سوتفاهم‌ها برای ایران است
مدیر کل کمیسیون ملی یونسکو ایران، گفت: گردشگران خارجی وقتی به کشور می آیند با چهره واقعی ایران آشنا شده و این امر سبب می شود سوتفاهم هایی که به وجود آمده از بین برود.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: راهیابی مستند جوکر به جشنوراه سراسری موج کیش
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمدگفت: فیلم مستند " جوکر" از تولیدات حوزه هنری این استان به جشنواره سراسری موج که در جزیره کیش برگزار می شود راه یافت.
جایزه ویژه یونیسف برای بهترین فیلم ایرانی در جشنواره فیلم کودک
دفتر یونیسف ایران، طبق برنامه کاری امضا شده با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در داوری فیلم‌های ایرانی در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان سال جاری شرکت خواهد کرد.
در موارد مربوط به تخلفات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه؛ قُضات، روش نرم را بر نوع سخت مقدم بدانند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مناسبات ایجاد شده بین دستگاه قضا و این وزارتخانه، ابراز امیدواری کرد تا قضات در موارد مربوط به تخلفات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، روش نرم را بر روش سخت مقدم بدانند.
واکنش مدیر شبکه یک به حواشی سریال‌های تبریزی و عیاری
مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما در یک نشست رسانه‌ای ضمن تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های این شبکه، درباره تعطیلی سریال‌های کیانوش عیاری و کمال تبریزی توضیحاتی ارائه کرد.
صفحه 1 از 144   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر