«زحمتکشان جامعه و فقرا خشن‌ترین هستند» توهین‌های جریان خاص به مردم تمامی ندارد...
فردی به نام حسین حسینی که از او با عنوان جامعه شناس یاد کرده اند، در مصاحبه با این خبرگزاری اصلاح‌طلب گفته است:
فیلم مستند «انقلاب جنسی» توقیف شد
مستند انقلاب جنسی با نگاهی متفاوت به زیست جنسی مردم هلند، فرانسه و اسپانیا تلاش می‌کند مخاطب را نسبت به دنیای غرب نزدیک‌تر کند.
شرایط واگذاری فرزندخوانده به «دختران مجرد»
مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با بیان آنکه دختران مجرد بالای ۳۰ سال می‌توانند متقاضی دریافت فرزندخواندگی از مراکز سازمان بهزیستی باشند.
«بن‌لادن‌»های سینمای ایران اجازه نمی‌دهد مردم فیلم خارجی ببینند/ فیلم‌های ایرانی را با خانواده نمی‌توان دید
مردم ایران سینما رفتن را تحریم کردند. فیلم‌هایی که ساخته می شود را با خانواده نمی‌توان دید. فیلم‌های ایرانی با ادب سازگار نیستند. بالا تا پایین فیلم‌های ایرانی لبریز از الفاظ رکیک و فحش است.
روابط عمومی کل سپاه: تشییع شهید حججی چهارشنبه در تهران برگزار می شود
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از برگزاری آیین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم پاسدار محسن حججی در روز چهارشنبه پنجم مهرماه در تهران خبر داد.
استاد آواز ایران 77 ساله شد
امروز شنبه اول مهرماه مصادف است با تولد استاد محمدرضا شجریان که هنرمندان و برخی چهره‌ها زادروز او را تبریک گفتند.
اول مهر، آمار تلخ و آینده ترسناک!
امروز میلیون ها دانش آموز به مدرسه رفتند؛ اما جا دارد یادی کنیم از 50 درصد دختران بازمانده از تحصیل! ازدواج کرده هایش و برادر متعصب دارانش، از 110 هزار کودک بازمانده، بی شناسنامه ها، فقرا، خصوصا بچه ه...
صداقت گم‌شده در قدرت!
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، گفته است «حضور در ورزشگاه‌ها اولویت بانوان و جامعه نیست» بعد افزوده است که «ساختار ورزشگاه‌های ما مناسب پذیرش بانوان نیست».
گفت‌وگو با مجید انتظامی، آهنگ‌ساز موسیقی در چهاردیواری‌ها می‌میرد
مجید انتظامی نامش به خاطره‌ها گره خورده، به سوت از کرخه تا راین، به کودکی، به نوجوانی، به حاج‌کاظم، به بچه‌های کوه‌های آلپ و...، نمی‌شود نامش را آورد و یاد انبوه جوایزی که طی سالیان برای آثارش دریافت ...
توزیع اقلام نوشت‌افزار بین فرزندان مددجویان انجمن حمایت از زندانیان
رئیس انجمن حمایت از زندانیان کهگیلویه گفت: به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید 221 بسته حمایتی در قالب نوشت‌افزار بین دانش‌اموزان مددجویان این انجمن توزیع شد.
صفحه 10 از 134  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر