تقدیم اولین اکران فیلم «فردا» به «مرتضی پاشایی» در جشنواره ژنو
نخستین اکران فیلم «فردا» به کارگردانی مشترک مهدی پاکدل و ایمان افشاریان در جشنواره فیلم ژنو به مرتضی پاشایی، خواننده موسیقی پاپ تقدیم شد.
چهره‌ هایی که نگران «مرتضی پاشایی» شدند+تصاویر
به دلیل اوضاع جسمی مرتضی پاشایی پزشکان ملاقات با وی را ممنوع کرده اند اما با این حال در روزهای اخیر تعداد زیادی از هنرمندان و علاقمندان این خواننده ایرانی به ملاقات وی رفتند
كسانی كه صلاحیت ندارند درباره فیلمها اظهار نظر میكنند
كتاب «هفت فیلمنامه از اصغر فرهادی» عصر شنبه 17 آبان در مجتمع فرهنگی كورش با حضور این كارگردان نامی سینمای ایران و جمعی از هنرمندان و علاقمندان سینما رونمایی شد.
عکس های همدردی چهره ها با مرتضی پاشایی
چند روز گذشته خبر بستری شدن مجدد مرتضی پاشایی، پس از مدتی که اخبار و مشاهدات حاکی از بهبود احوال او بود، موج ناراحتی و نگرانی را در بین هنردوستان کشور ایجاد کرد.
10 نکته خواندنی درباره خندیدن
علم "خنده شناسی" به ما می گوید که خنده بیشتر با رفتار جمعی و گروهی ما انسانها ارتباط دارد تا با جوک و لطیفه و از طریق خندیدن ما به دیگران نشان می دهیم که به آنها علاقمندیم و آنها را درک می کنیم.
۱۰ سال ریاست ضرغامی بر صداوسیما به روایت تصویر+عکس‌نوشت
«سیدعزت الله ضرغامی» در طول ۱۰ سال ریاست بر سازمان صداوسیما با افت و خیزهای زیادی روبرو شد. این یک گزارش تصویری متفاوت و تاریخی از حضور او بر مسند ریاست این سازمان بزرگ است
۱۱ گریم سنگین و عجیب سینمای ایران
در این گزارشی از گریم‌های سنگین یازده بازیگر سینمای ایران ارائه شده است. بازیگران مشهوری که پشت این گریم برخی اوقات، به سختی شناخته می شوند.
همدستی زن و شوهر صیغه‌ای در قتل
زنی که متهم است مردی را با همدستی شوهر و برادرشوهرش به قتل رسانده است پای میز محاکمه رفت.
رئیس سازمان صداوسیما تعیین شد+حکم
رهبر معظم انقلاب با صدور حکمی «محمد سرافراز» را به عنوان رئیس جدید رسانه ملی منصوب کردند.
اقدامات فرهنگی بهترین راهکار برای آگاهی‌بخشی مردم نسبت به آسیب‌های استفاده از ماهواره+تصویر
شکست در جنگ‌ سخت و ناامیدی دشمنان از محو کردن انقلاب اسلامی سبب گرایش آن‌ها به شیوه‌های نرم و خزنده از جمله تهاجم فرهنگی به وسیله امواج نامرئی ماهواره‌‌ها شد.
صفحه 130 از 146  اول  قبلی   125    126    127    128    129    130    131    132    133    134    135   بعدی  آخر