بهترین فیلم های اکشن سینما در دهه 80
بهترین دهه‌ی سینما را این 15سال رقم زده‌اند، از 1967 تا 1982. دهه‌ای بود پر از رئالیسم خشن، ضدقهرمان‌ها.این فیلم‌ها ساخته كارگردانان و نویسندگانی بود كه روان‌پریشی داشتند و سوخت شان كوكایین بود.
شایعه‌ی مرگ سحر قریشی از کجا شروع شد؟
"سحر قریشی" به دست یک مرد جوان کشته شد.
اکبر عبدی باز هم زن شد (+عکس)
«خواب‌زده‌ها» تازه‌ترین ساخته فریدون جیرانی، پس از «کلاشینکف» در گروه سینمایی «آفریقا» اکران می‌شود.
بازگشت پورعرب به دنیای بازیگری
ابوالفضل پورعرب بازیگر سینمای ایران که مدتی را به دلیل بیماری از این عرصه دور بود با یک فیم و سریال به دنیای بازیگری بازخواهد گشت.
بدرقه خالق «پدرسالار» با گریه مریلا زارعی +(تصاویر)
«روزهای غمگینی داشتیم. چند روز پیش سیمین عزیز از بین ما رفت و حالا اکبر خواجویی دیگر در کنارمان نیست؛ آمدیم تا او را به خانه ابدی‌اش بدرقه کنیم...»
مَردهای سینمای ایران
غیرت، تعصب و معرفت واژه هایی هستند که به محض شنیدن آنها اولین چیزی که در ذهن مان تداعی می شود، مرد است. هر چند این روزها گاهی مرد برایمان واژه مبهم و غریبی است اما بازهم می توانیم به این فکر کنیم که ه...
پردرآمدترین های هالیوود
رابرت داونی جونیر، ستاره معروف هالیوود، گوی سبقت را از هم‌قطاران خود ربوده، دست کم از لحاظ درآمد.
یک فیلم خطرناک چگونه ساخته شد؟
بهروز افخمی، مهدی فخیم‌زاده و مرجان شیرمحمدی کارگردان، نویسنده و بازیگران فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» از روند ساخته شدن این اثر می‌گویند و اینکه چقدر مسیر حساس و به زعم خودشان خطرناکی را برای به...
بالاترین دستمزد بازی در فیلم برای این بازیگران است+تصاویر
در اینكه صنعت سینما یك صنعت پرزرق و برق در جهان است، ‌حرفی نیست. زرق و برق نه از جهت برگزاری مراسمهای بزرگ سینمایی و هنری،‌ بلكه از نظر پرداخت چكها و دستمزدهای درست تنها به یك بازیگر فیلم.
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
صفحه 136 از 144  اول  قبلی   131    132    133    134    135    136    137    138    139    140    141   بعدی  آخر