مردگان در شب های جمعه ماه رمضان چه می کنند؟
زیارت، خیرات و صدقات صدقه و یا هر گونه کار خیری برای اموات در واقع نوعی «هدیه» است که برای آنها ارسال می شود و به آنها می‌رسد.
به یاد سال‌های درخشش خسروی سینمای ایران
زمانی که شکیبایی در میان دوستدارانش تشییع شد، یکی از روزهای مثال‌زدنی برای بیان محبوبیت بازیگر است. شکیبایی به واقع در میان انبوه علاقمندانش به خاک سپرده شد؛ پایانی غم‌انگیز و غافلگیرکننده.
پشت صحنۀ فیلم سینمایی «جامه‌دران» (+عکس)
فیلم سینمایی «جامه‌دران» نام فیلمی از حمیدرضا قطبی است که در حال حاضر مراحل تدوین و صداگذاری خود را به صورت هم‌زمان سپری می‌کند تا برای نمایش در سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر آماده شود.
واکنش بازیگر پیشکسوت به جنایات اسرائیل
"علی نصیریان" عنوان کرد: کشتار بی‌رحمانه ضد بشری مردم بی‌گناه فلسطین و غزه را محکوم می‌کنم.
ناگفته‌های داود رشیدی از نیم قرن فعالیت هنری‌اش
داود رشیدی در هشتاد و یکمین سالروز تولدش و بعد از نیم‌قرن فعالیت هنری همچنان سرشار از عشق و امید به کارش است و همچنان آرزو دارد در یک نقش خوب مقابل دوربین برود.
تبلیغات تلویزیون در تضاد با ساده‌زیستی است
رییس دانشگاه هنر با تاکید بر اینکه حجم و سبک تبلیغات تلویزیونی تاثیر زیادی در تخریب فرهنگ کشورمان دارد از تضاد این تبلیغات با فرهنگ ساده‌زیستی اسلامی انتقاد کرد.
کنایه داریوش کاردان به علیخانی و ماه عسل
داریوش کاردان، مجری و بازیگر مطرح تلویزیون، امسال بعد از پنج سال دوری مجددا با برنامه «شهر باران» به تلویزیون برگشته چون معتقد است الان و در دولت جدید فضای بهتری در صدا و سیما حاکم است و می تواند خیلی...
صفحه 140 از 144  اول  قبلی   135    136    137    138    139    140    141    142    143    144   بعدی