در کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت؛ تولید 20 اثر پوستر با موضوع شهادت سردار سلیمانی درحوزه هنری
به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد، 20 اثر پوستربا موضوع شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در حمله ناجوانمردانه تروریست های آمریکایی تولید شد.
معرفی نامزدهای نهایی اسکار ۲۰۲۰/ رابرت دنیرو حذف شد
نامزدهای نهایی نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار معرفی شدند که یکی از غایبان اصلی آن، رابرت دنیرو بازیگر فیلم سینمایی «ایرلندی» است.
«سحر تبر» محاکمه شد
فاطمه خویشوند معروف به «سحر تبر» از شاخ‌های اینستاگرامی که مهر امسال بازداشت شده بود، در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه محاکمه شد.
تلنگری برای روزهای سخت زمستان ۹۸
«الان اگر داخل مردم بروید، سرشان علامت سؤال است که جنازه بچه‌های ما کجاست. بروید شهرتان تا ببینید چه خبر است؟»
منصور یاقوتی: چرا نویسندگان به جوان‌مرگی دچار نشوند؟
منصور یاقوتی با اشاره به تیراژ پایین کتاب و تأمین نشدن معاش نویسنده از طریق نوشتن می‌گوید: چه توقعی است که نویسنده جوان به جوان‌مرگی دچار نشود؟
قدیمی‌ترین کتاب‌فروشی دنیا هنوز زنده است
صاحب این کتاب‌فروشی در گفتگو با خبرنگار گاردین یکی از رموز موفقیت خود در طول چهار قرن را خلاقیت عنوان می‌کند که با وجود فراز و نشیب بازار کتاب در جهان هنوز هم می تواند حیات داشته باشد.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد فیلم کوتاه تولیدی استان راهی بخش نهایی جشنواره ملی شد
رییس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک فیلم کوتاه از این استان به نام «یک دست صدا دارد» راهی بخش نهایی نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه ۱۱۴ ثانیه ای مبین شد.
محمدعلی کشاورز: مردم عزیز سرزمینم امروز داغدارتر از همیشه هستند
محمدعلی کشاورز در پی حادثه تلخ سقوط هواپیمای بوئینگ ضمن ابراز همدردی با مردم داغدار ایران، گفت: گفتن این حقیقت دیرهنگام، نه تنها این داغ را کم نمی‌کند، بلکه باعث زبانه کشیدن آن می‌شود.
واکنش نویسنده ایرانی به درگذشت خانواده‌اش در سقوط هواپیما
حامد اسماعیلیون در پی جان‌باختن خانواده‌اش در حادثه سقوط هواپیما نوشت «از چند و چون پرواز اوکراین نمی‌دانم و می‌روم آن چشم‌های درخشان را به خاک بسپارم».
معاون میراث فرهنگی کشور خبر داد: خانه پدری «قاسم سلیمانی» موزه می‌شود
معاون میراث‌ فرهنگی کشور خبر داد: خانه پدری سپهبد شهید قاسم سلیمانی در استان کرمان، در جلسه شورای ملی ثبت آثار تاریخی فرهنگی غیرمنقول در ۱۵ دی‌ماه ۹۸ واجد ارزش فرهنگی تاریخی تشخیص داده شد.
1    2    3