یک ویدئوی جنجالی/مهناز افشار برای همیشه از ایران رفت؟
در فضای مجازی ویدئویی در حال دست به دست شدن است که نشان می‌دهد مهناز افشار در یک برنامه استعدادیابی شبکه فارسی زبان خارج از کشور داور شده است.
عصمتی: به ما تهمت می‌زنند که شما متحجّر هستید!/ آنها که هنر انقلاب را سفارشی می‌دانند، خود سفارش‌پذیر هستند
«حسین عصمتی» هنرمند نگارگر و مجسمه‌ساز عرصه هنرهای تجسمی می‌گوید که برخی به دلیل عدم توجه ما به مبانی هنر غربی، به ما تهمت تحجّر می‌زنند!
رونمایی از کتاب جایگاه حقوقی و نظارتی مجلس شورای اسلامی
کتاب جایگاه حقوقی و نظارتی مجلس شورای اسلامی که با هدف دسترسی بهتر و بیشتر مردم و نمایندگان به قوانین تدوین شده رونمایی شد.
مدیرکل جدید ارشاد کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
آئین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید ارشاد کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
چرا مداحان، بازیگران و ورزشکاران فکر می‌کنند تافته جدا بافته هستند؟
حرف زدن در مورد اقتصاد، سیاست، فرهنگ و مسائل اجتماعی را به اهالی فن بسپاریم تا حداقل مردمانی که پای تلویزیون نشسته‌اند، حرف‌های خوب و درست بشنوند.
در حکمی از سوی صالحی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی "محمدعلی پیرسبزی" را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.
برای کسب کل سود پروژه؛ سوپراستار سینمای ایران سفارش فیلم سینمایی داد!
یکی از بازیگران مرد سینمای ایران که بیشتر به واسطه چهره‌اش مورد توجه قرار گرفته، در اقدامی ‌کم‌سابقه در تاریخ سینمای ایران و به سبک برخی بازیگران سال‌های پیش از انقلاب، سفارش یک فیلم سینمایی را داده و...
فعالان ورشکسته چه برای عرضه دارند؟ بریدن سر فعالان فرهنگی و مطبوعات با حذف معافیت مالیاتی
«متن پیش‌نویس لایحه اصلاح برخی قوانین و مقررات مالیاتی» می‌تواند برای اهالی فرهنگ حساسیت‌زا باشد. اگر 36 صفحه منتشر شده را مطالعه کنید جایی در این لایحه از فرهنگ و هنر نامی برده نشده است. همه چیز به ن...
حذف سوابق فیلم‌ها و بازیگران قبل از انقلاب از پایگاه اطلاعاتی سازمان سینمایی
با وجود دفاع مسئولان سینمایی از این اقدام و تأکید بر اینکه نمی‌توان بخشی از داده‌های تاریخی را منتشر نکرد، بررسی این بانک اطلاعاتی نشان می‌دهد که سوابق فیلم‌ها و بازیگران پیش از انقلاب که پس از انقلاب...
1    2    3    4    5    6    7    8