با صدور بیانیه‌ای؛ شورای فرهنگ عمومی کشور،آتش کشیدن کتاب مرجع پزشکی را محکوم کرد
در پی انتشار فیلمی از آتش زدن کتاب طب هاریسون (کتاب پزشکی داخلی) توسط فردی به نام تبریزیان که به عنوان استاد طب اسلامی مشهور است، دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی با صدور بیانیه‌ای این اقدام ناپسند را محکوم...
زنده یا تولیدی؛ مساله این است اشکال دقیقا کجاست؟
یک برنامه‌ساز درباره‌ی تصمیم جدید تلویزیون مبنی بر تولیدی شدن برخی از برنامه‌ها، با اعتقاد بر اینکه یک برنامه‌ی ضبط‌شده لزوما کیفیتی فراتر از برنامه‌ی زنده نخواهد داشت، در این ارتباط بر لزوم بالا بردن...
طی نشستی در حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد آثارگرافیکی احمد وجدان نژاد نقد و بررسی شد
به همت واحدهنرهای تجسمی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد جلسه نشست تخصصی با موضوع مروری بر آثار گرافیکی احمدوجدان نژاد از گرافیست های مطرح هم استانی در روز چها شنبه دوم بهمن ماه یاسوج برگزار شد.
سه روایت از هزار و یک شب کتاب‌هایی به امید برآمدن هزار و یکمین شب اندوه
قصه‌های هزار و یک شب، روایتی کهن‌سال است که نویسندگان معاصر، از آن الهام گرفته‌اند، این آخر هفته را با قصه‌های تازه‌ای از هزار و یک شب، به امید برآمدن هزار و یکمین شب اندوه بگذرانید.
تاریخ‌سازی «انگل» در انجمن بازیگران/ بهترین‌ بازیگران انتخاب شدند
انجمن بازیگران آمریکا ساعتی پیش ضمن انتخاب «انگل» به عنوان بهترین گروه بازیگران، دیگر جوایز خود را به خواکین فینیکس، رنه زلوگر ، برد پیت و لورا درن داد و از رابرت دنیرو تجلیل کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: فعالیت ۸۴ پایگاه خبری در استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت ۸۴ پایگاه خبری در استان خبر داد.
به بهانه سالروز تولد فرهاد مهراد مثل یک کوه بلند، مثل یک خواب کوتاه + ویدئو
«فرهاد از همه بیشتر به فکر مردم بود. غصه قشر فقیر جامعه را می‌خورد. خیلی دل‌رحم بود. با این‌ حال در سال‌های آخر عمرش هیچ وقت نتوانست به آن چه می‌خواست و دغدغه‌اش بود برسد. تصور فرهاد تصوری ایده‌آل از ...
آیا "وارش" شبیه "ستایش" بود؟ / بازخوردهای عوامل سریال از مردم
سازندگان و هنرمندان به حاشیه‌های سریال "وارش" پاسخ دادند و از تلویزیون خواستند راه را برای ساخت کارهای بومی هموار کند.
"یک دست صدا دارد" رتبه اول جشنواره ملی فیلم مبین را کسب کرد
فیلم کوتاه" یک دست صدا دارد" از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد به کار‌گردانی سعید کریمی رتبه اول بخش حرفه ای جشنواره ملی مبین را کسب کرد.
انتشار «پایی که جا ماند» برای هفتادمین بار
«پایی که جا ماند» خاطرات خودنوشت سیدناصر حسینی پور که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان یک روایت استثنایی از حوادث تکان‌دهنده‌ اسارتگاه‌های عراق تعبیر شده، به چاپ هفتادم رسید.
1    2    3    4    5    6