همه‌چیز درباره ماده مخدری به نام «گُل»
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به تشریح ماهیت، شکل، رنگ، نحوه مصرف، علائم و قیمت ماده مخدر«گُل» و همچنین نقش خانواده‌ها در پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به مواد مخدر پرداخت.
درباره فیلم «آذر» نیکی کریمی؛ سینماگران از آتش افروزی میان زنان و شوهران چگونه نان در می‌آورند +تصاویر
آیا فمینیست‌ها خبر ندارند که ریاست زن در خانواده چه مشکلات روانی به بار می‌آورد؟ چگونه پسران را زن صفت و دختران را قلدر و خشن، بار می‌آورد؟ چرا هنوز برخی اصرار دارند که باید به تقابل میان زن و مرد پرد
پرونده جنجالی "پول و پورن"؛ واقعیت های تلخ از زندگی دختران دبی‌نشین
شبکه ای گسترده از دختران که با هماهنگی تعدادی از افراد داخلی و خارجی اقدام به راه اندازی و ارائه اسکورت در دبی کرده بودند بعد از گذشت 3 سال از شروع فعالیت شان شناسایی و دستگیر شدند.
5 کتاب حوزه دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد
همزمان با نشست هم‌اندیشی پیشکسوتان دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد از ۵ کتاب حوزه دفاع مقدس در این استان رونمایی شد.
بررسی رونوشت‌های هالیوودی در سینمای ایران؛ فساد در سینمای آمریکا افشا، اما در سینمای ایران لاپوشانی می‌شود
وقتی خود اهالی سینمای اذعان به مسئله فساد گسترده در سینما دارند، چرا هیچ اتفاق موثری برای جلوگیری از فساد سازماندهی شده در دفاتر سینمایی که متهم به فساد هستند نمی‌افتد؟!
آپارات مرزهای بی عفتی را درنوردید!
دو روزی میشود که از کانالهای مختلف تلگرامی یا سایتهای خبری مقالاتی با طول تفصیل در خصوص یک محتوی بارگذاری شده با عنوان " One night stand " در بستر آپارات می شنوید.
بیایید «کبک» نباشیم!
برخی نوجوانان بنابر برخی دلایل مختصر مطرح‌شده ممکن است وارد مهلکه برآورده‌شدن میل جنسی‌شان به وسیله خودشان شوند. این عمل انتخابی است و خود کودک یا نوجوان در یک لحظه تصمیم می‌گیرد که کاری را انجام دهد؛...
مطهری در دست‌خط مطرح کرد نباید اجازه داد دختر و پسر با هر پوششی وارد دانشگاه شوند/ فضای مجازی در کشورهای دیگر اینطور بی در و پیکر نیست
امروز با موارد بد پوششی در کشور مواجه هستیم که این‌ها خوب نیست و نباید بی‌تفاوت باشیم و بگوئیم مسئله مهمی نیست.
کنسرت گذاشتن در ایران آدم را پیر می‌کند
احسان صبوحی اعتقاد دارد: موسیقی یک روش فکر کردن است؛ قرار نیست فقط حال‌مان را دگرگون کند. متأسفانه کمتر از این زاویه به موسیقی نگاه شده و موسیقی جدی ایران اصولاً مخاطبان خود را پیدا نمی‌کند و وارد دیا...
نگاهی به فیلم شَنل حسین کندری؛ افغان‌ها روی چشم ایرانی‌ها جای دارند؛ اما اوراق هویت ندارند!
فیلمسازان فراوانی ادعای طرح مسئله اجتماعی دارند، اما از خیابان فرشته و دفاتر سینمایی مستقر در زعفرانیه و فرمانیه، نمی‌توان مسائل اجتماعی و معضلات درون متن جامعه را رصد کرد، چه رسد به تحلیل اجتماعی.
صفحه 6 از 134  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر