وزیر ارتباطات: فناوری ADSL در حال انقراض است مردم بدون فضای مجازی نمی‌توانند زندگی کنند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : بحث ارتباطات ثابت یعنی ADSL در دنیا درحال انقراض است زیرا بسیاری از کشورها در حال حرکت به سوی VDSL و FTTH هستند.
جشنواره فیلم فجر 36 سیمرغ‌ها برای کدام فیلم‌ها؟ + جدول
جشنواره فیلم فجر 96 روز گذشته 22 بهمن ماه با اهدای سیمرغ‌ها به پایان رسید.
گزارش لحظه به لحظه نخستین سیمرغ‌ها را تنگه ابوقریب وبه وقت شام دشت کردند /تشویق معنادار لاتاری در مراسم اختتامیه +عکس و فیلم
اختتامیه جشنواره فیلم فجر با ازدحام جمعیت در سالن مرکز همایش‌های برج میلاد آغاز شد. نبود نظم، شماره صندلی و مکان خبرنگاران و عکاسان از معضلات اصلی این مراسم است.
ریتم آهستۀ فیلم‌های روز دوم؛ «بمب»، عاشقانه‌ای که به واقعیت‌ها وفادار نماند
تمسخرهای پیمان معادی به نظام آموزشی، از بی‌هویتی این فیلمساز حکایت دارند، چنانکه در سال گذشته قصۀ مشابهی از هاتف علیمردانی در بمباران زنجان دیدیم که در حواشی وقایع یک دبستان می‌گذشت.
پلیس تهران: ٢٩ فریب‌خورده بازداشت شدند واكنش خیابانی به برداشتن روسری
موج موسوم به «دختران خیابان انقلاب» ابعاد تازه‌ای به خود گرفته است؛ به‌طوری‌که برخی از کاربران منسوب به جریان اصولگرا یا حزب‌الله هم با رفتن به روی جعبه‌های مخابراتی و پرچم ایران را به اهتزاز درآورد...
قلک پول شبکه «من و تو» کیست؟/ انتقام جریان بهائیت از جمهوری اسلامی با «من و تو»
بی‌جهت نیست که علاوه بر کیوان عباسی و رها اعتمادی، گردانندگان اصلی من و تو، شمار زیادی از مجریان و برنامه‌سازان این برنامه هم از بین بهاییان انتخاب می‌شوند و وابستگی به فرقه یک امتیاز ویژه است.
طلاق‌هایی برای معافیت از سربازی و دریافت مستمری
برخی با دور زدن قانون طلاق‌های صوری را ثبت می‌کنند، اما گاهی زندگی خودشان هم دور می‌خورد.
پول‌های نجومی در حراج تهران چگونه خرج می‌شود؟ +تصاویر
اگر قوه قضائیه به دنبال سرنخ‌هایی درباره متهمان اقتصادی است کافیست خریداران آثار عرضه شده در حراج تهران را جستجو کند تا مردم متوجه شوندچه کسانی برای یک تابلوی مفهوم زده یک میلیارد تومان هزینه می‌کنند.
نقدهای بی‌پرده دلسوزان به روند انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس
عضوی که گویا در این دوره جایزه گرفته بود نوشت: من به این جایزه فکر هم نکرده بودم. دعوتم کردند و رفتم و اشتباه کردم که رفتم چون بشدت بی برنامه و بی دقت بود. من واقعا جایزه نمی گرفتم خوشحال تر بودم.
تشدید نظارت بر شبکه‌های اجتماعی
۱۰۰۴ نوجوان و جوان دانمارکی به دلیل بازنشر یک فیلم رابطه جنسی دو نوجوان ۱۵ ساله در دانمارک مورد تعقیب قرار گرفتند و مجازات‌های مختلفی برای آنها در نظر گرفته شد.
صفحه 7 از 138  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر