معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: ۲۵ موکب از استان کهگیلویه و بویراحمد برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی راه‌اندازی شده است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵ موکب از این استان برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی راه‌اندازی شده است.
در سینما و تئاتر چه خبر است؟
خبرهایی از جشنواره حقیقت،اتمام تدوین فیلم منیژه حکمت، «در انتظار آدولف» در تماشاخانه ایرانشهر و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
دولت به وعده‌هایش درباره زائران اربعین عمل نکرد
بررسی‌ها نشان می‌دهد وعده‌های دولت برای کنترل هزینه‌های اربعین محقق نشده زائران کربلای معلی در این ایام، ناچار به پرداخت هزینه‌های بالا برای موارد متعدد هستند.
افزایش 26 درصدی همسر آزاری در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ۳۹۶ پرونده در رابطه با همسر آزاری در پزشکی قانونی استان طی شش ماهه امسال خبرداد.
رنج های دانش آموزان سیلاب کلوار برای رسیدن به مدرسه
دانش آموزان کلاس اولی منطقه محروم سیلاب کلوار شهرستان بویراحمد این روزها در حالی به مدرسه می روند که باید مسافتی بیش از 2 کیلومتر را پیاده روی کنند تا به مدرسه برسند.
کجا رفت روحیه های دهه شصتی؟!
رزمنده درمانده - در تاریخ 96/6/28 روز جمعه ساعت 7 صبح با صدای زنگ گوشی از خواب بیدار شدم.
درباره کاهش هزینه‌های یک رویداد سالانه؛ به نام جشنواره فیلم فجر، به کام سلبریتی‌های پیش پا افتاده/ پردیس ملت هم از سر سینمای ایران زیاد است
جشنواره فیلم فجر در سال‌های اخیر تبدیل به همایش سلبریتی‌های متوسط و مد لباس شده است و گرد هم آوردن هنرمندان حول یک محل پرهزینه مثل برج میلاد، در شرایطی فعلی اقتصاد کشور، کاملا بی‌معناست.
هزینه‌تراشی‌های دولتی برای زائران اربعین ادامه دارد
بعد از شکست در وعده حذف ویزای اربعین، مشکلات پوشش بیمه‌ای زائران، هزینه‌های عجیب هلال احمر و دو برابر شدن بلیت اتوبوس‌ها، بخش دیگری از رویکردهای کاسبکارانه دولت با عشق بازی مردم در سامانه سماح رقم خور...
تیزهوش کهگیلویه و بویراحمد‌ی با معلولیتی عجیب / خیرین برای درمان "علیرضا" کمک کنند
یک ‌دانش آموز ناشنوای پایه اول ابتدایی مدرسه استثنایی در شهرستان بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد با داشتن معلولیت علاقه فراوانی به کلاس درس و مدرسه دارد.
معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد: اولین كاروان راهیان نور کهگیلویه و بویراحمد از شهرستان بهمئی عازم مناطق عملیاتی شدند
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین كاروان راهیان نور کهگیلویه و بویراحمد از شهرستان بهمئی عازم مناطق عملیاتی شدند.
صفحه 8 از 134  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر