بیایید «کبک» نباشیم!
برخی نوجوانان بنابر برخی دلایل مختصر مطرح‌شده ممکن است وارد مهلکه برآورده‌شدن میل جنسی‌شان به وسیله خودشان شوند. این عمل انتخابی است و خود کودک یا نوجوان در یک لحظه تصمیم می‌گیرد که کاری را انجام دهد؛...
مطهری در دست‌خط مطرح کرد نباید اجازه داد دختر و پسر با هر پوششی وارد دانشگاه شوند/ فضای مجازی در کشورهای دیگر اینطور بی در و پیکر نیست
امروز با موارد بد پوششی در کشور مواجه هستیم که این‌ها خوب نیست و نباید بی‌تفاوت باشیم و بگوئیم مسئله مهمی نیست.
چه‌کسی مسئول گوشی‌های سرقتی است؟
اگرچه خرید گوشی‌های دست‌دوم در بازار رایج است، اما از آنجایی که تضمینی نیست که این گوشی‌ها مسروقی نباشند، این خریداران هستند که باید دقت کنند تا گرفتار مشکل نشوند.
کنسرت گذاشتن در ایران آدم را پیر می‌کند
احسان صبوحی اعتقاد دارد: موسیقی یک روش فکر کردن است؛ قرار نیست فقط حال‌مان را دگرگون کند. متأسفانه کمتر از این زاویه به موسیقی نگاه شده و موسیقی جدی ایران اصولاً مخاطبان خود را پیدا نمی‌کند و وارد دیا...
نگاهی به فیلم شَنل حسین کندری؛ افغان‌ها روی چشم ایرانی‌ها جای دارند؛ اما اوراق هویت ندارند!
فیلمسازان فراوانی ادعای طرح مسئله اجتماعی دارند، اما از خیابان فرشته و دفاتر سینمایی مستقر در زعفرانیه و فرمانیه، نمی‌توان مسائل اجتماعی و معضلات درون متن جامعه را رصد کرد، چه رسد به تحلیل اجتماعی.
کدام شبکه اجتماعی جانشین تلگرام می‌شود؟
اظهارنظرهای بعضی مقامات حاکمیتی و دولتی در روزها و هفته‌های اخیر، احتمال مسدود شدن تلگرام را قوت بخشیده است.
ده دروغ بزرگ درباره زلزله کرمانشاه
حادثه‌ها که رخ می‌دهد برخی از مردم سیستم آمار نامحسوس خودشان را به کار می‌اندازند و اعداد عجیب و غریبی اعلام می‌کنند. آن هم با لحن صد در صد مطمئن. مثل همین آمارهایی که در زلزله کرمانشاه داده شد.
کارگردان‌هایی که فرم حضور در جشنواره را پُر کردند+عکس
با توجه به زمان اعلام شده از سوی جشنواره فیلم فجر بسیاری از فیلمسازان آثار خود را برای اکران در جشنواره سی وششم آماده کردند.
حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شاعران آئینی جنوب کشور بر آرامگاه زنده یاد”دکترولوی”
ادای احترام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شاعران آئینی جنوب کشور به زنده یاد"دکترولوی "نیمای شعر لری
نگاهی به فیلم «خفه‌گی»؛ جیرانی در لیست بدترین فیلمسازان پس از انقلاب قرار می‌گیرد؟
جیرانی دلش می‌خواهد نقش همه فیلمسازان را در سینما یک تنه ایفا کند. او می‌خواهد کمی فرمان‌آرا، کمی سیامک یاسمی، کمی فریدون گله، کمی مسعودکیمیایی، کمی ادرین لین، کمی کلودشابرول و ... باشد.
صفحه 9 از 136  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر