کد مطلب: 29720       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر ساعت 6:54
نسخه چاپی
همزمان با سراسر کشور،

آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان برگزار می شود

رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در ۱۸ و ۱۹ مهرماه همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

منصور همایون فر در جمع خبرنگاران گفت: امکان دریافت کارت آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر ماه ۱۳۹۸ برای داوطلبین شرکت در آزمون فراهم شد.

وی اظهارکرد: با عنایت به اینکه کارت ورود به جلسه آزمون ورود به حرفه مهندسان از روز شنبه، ۱۳ مهر ماه از طریق سایت www.inbr.ir برای داوطلبان قابل دریافت است، ساعت شروع فعالیت باجه رفع نقص طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۷ و ۱۸ مهر در دانشگاه یاسوج از ساعت ۸ تا ۱۲صبح و ۱۳ تا ۱۶ است.

رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: داوطلبان حتما دفترچه راهنمای آزمون را به طور کامل مطالعه نمایند و همچنین ترک جلسه آزمون قبل از گذشت مدت دو سوم مدت زمان تعیین شده برای پاسخگویی هر رشته ممنوع است .

همایون فر در خصوص مجموع افراد شرکت کننده در این آزمون بیان کرد: تعداد کل شرکت کنندگان ۲۲۱۸ نفر است که از این تعداد ۱۹۴۸ نفر مرد و ۲۷۰ نفر نیز زن به رقابت می پردازند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: