کد مطلب: 24733       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور ساعت 12:04
نسخه چاپی
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

آمار۱۶۳ نفری مصدومین ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست سال جاری

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمار مصدومین ناشی از حوادث کار استان در پنج ماهه نخست سال جاری ۱۶۳ نفر بوده است.

کامروز امینی در رابطه با جزئیات خبر افزود: طی پنج ماهه نخست سال جاری از مجموع تعداد مراجعین مصدومین ناشی از حوادث کار، ۱۶۰ نفر مرد بوده و ۳ نفر را زنان تشکیل داده اند.

امینی با بیان اینکه مقایسه آماری مدت زمان مشابه سال قبل در حوزه مراجعین ناشی از حوادث کار به نسبت سال جاری کاهش ۱۹.۷ در سال جاری را نشان می دهد، ابراز داشت: پنج ماهه ابتدایی سال گذشته ۲۰۳ نفر آمار مراجعین مصدومین ناشی از حوادث کار در استان است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گفت: آمار مراجعین مصدومین ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی در پنج ماهه نخست سال جاری، ۸۷ نفر در شهرستان بویراحمد، ۲۲ نفر در شهرستان کهگیلویه و ۳۳ نفر در شهرستان گچساران بوده است.

وی افزود: همچنین در حوزه مصدومین ناشی از حوادث کار ۱۳ نفر در شهرستان بهمئی بوده و ۸ نفر نیز به اداره پزشکی قانونی دنا مراجعه کردند.

امینی آمار متوفیان ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست سال جاری را یک مورد و در اثر برق گرفتگی دانست و بیان داشت: در پنج ماهه نخست سال گذشته نیز سه مورد مرگ ناشی از حوادث کار داشتیم که یک مورد مربوط به برق گرفتگی و دو مورد در سقوط از ارتفاع بوده است.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: