کد مطلب: 27229       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت 5:13
نسخه چاپی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

اجرای طرح نظارتی ماه مبارک رمضان از ۱۳ اردیبهشت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از ۱۳ اردیبهشت در این استان خبر داد و گفت:این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

به گزارش بشارنیوز، داریوش دیودیده ریئس سازمان صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر افزود : با توجه به فرارسیدن  ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای خرید انواع مواد غذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات، انواع خرما و شیرینی‌های مثل زولبیا و بامیه، طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در مرکز استان و همزمان در شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: در این طرح، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی تشدید خواهد شد و رسیدگی به شکایت‌ها، گزارش‌های مردمی و برخورد با تخلفات احتمالی صنوف در سطح استان  با سرعت و دقت بیشتری صورت خواهد گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ایجاد زمینه مناسب برای تأمین مایحتاج عمومی، ایجاد آرامش در بازار در ماه مبارک رمضان، پایش مستمر بازار و برنامه‌ریزی برای نظارت بر تأمین و توزیع به‌موقع اقلام پرمصرف و کالاهای اساسی نظیر گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم‌مرغ، لبنیات، خرما، برنج، روغن، شکر، زولبیا و بامیه، سبزیجات و ... از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

دیودیده مطرح کرد: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از ۱۳ اردیبهشت در سطح استان آغاز شده و تا پایان ماه مبارک  ادامه خواهد داشت.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: