کد مطلب: 26408       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند ساعت 6:59
نسخه چاپی

استاندار خواستار نظارت دقیق بر بازار در ایام نوروز شد/اجازه ندهیم کام مردم تلخ شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه‌های نظارتی اجازه ندهند ایام عید نوروز با نابسامانی بازار بر مردم تلخ شود، همه پای کار بیایند و نظارت مستمر بر بازار به صورت جدی به‌ویژه برای کالاهای اساسی در دستور کار قرار گیرد.

 علی‌محمد احمدی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انتظار داریم همه دستگاه‌ها در جشن ملی نوروز به عنوان میراث تاریخی ایرانیان حضور فعال داشته باشند، اظهار داشت: بهزیستی نازیبایی حضور متکدیان را مدیریت کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار نظارت دقیق بر بازار در ایام نوروز شد و افزود: دستگاه‌های نظارتی اجازه ندهند ایام عید نوروز با نابسامانی بازار بر مردم تلخ شود، همه پای کار بیایند و نظارت مستمر بر بازار به صورت جدی به‌ویژه برای کالاهای اساسی در دستور کار قرار گیرد.

احمدی همچنین خواستار نظارت مستمر بر مراکز خدمات عمومی شد و عنوان کرد: جایگاه‌های عرضه سوخت رفع نواقص شده و پیش‌بینی‌های لازم برای تامین سوخت انجام شود.

وی خواستار تقویت پایانه‌های مسافربری، اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها در ایام نوروز شد و ابراز کرد: تامین امنیت عمومی در بازار، پارک‌ها و سایر اماکن عمومی از دیگر ملزوماتی است که نیروی انتظامی باید با ایجاد پاسگاه‌های سیار در محلات مد نظر قرار دهد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نمایندگی‌های خودروساز سایپا و ایران‌خودرو باید در ایام تعطیلات نوروز فعال باشند، ابراز کرد: تجهیز پایگاه‌های امداد و نجات و  فعال‌سازی کامل مراکز امدادی نیز در دستور کار قرار گیرد.

احمدی با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای راه‌اندازی بیمارستان سیار برای مواقع بحرانی اندیشیده شود، ادامه داد: نظارت کامل بر مراکز پذیرایی بین راهی بسیار مهم است زیرا احتمال دارد افرادی سودجو از ذبح غیربهداشتی یا مواد غیر بهداشتی استفاده کنند که بهداشت و صنعت و معدن باید نظارت جدی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه نشاط اجتماعی به شکل جدی در ایام نوروز در دستور کار قرار گیرد، عنوان کرد: خدمات را منحصر به داخل شهرها نکنیم روستاهای هدف گردشگری را به شکل جدی در دستور کار قرار دهیم و بحث امنیت و امکانات آنها را دنبال کنیم.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: