کد مطلب: 28054       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير ساعت 7:22
نسخه چاپی

اعتقاد و باور داریم که سپاه عامل عزت و اقتدار کشور است

استاندار در دیداری که فرمانده و معاونین سپاه فتح استان با وی داشتند، گفت: اعتقاد و باور قلبی من این است که سپاه و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی به کشور و انقلاب عزت و اقتدار بخشیدند.

به گزارش بشارنیوز، حسین کلانتری اظهار داشت: سپاه از نیروهای ایثارگر، فداکار و تلاشگر که در عرصه های مختلف خوش درخشیدند و از گردنه های سخت توانستند به نحوه مطلوبی ماموریت های محوله را به منصه ظهور رسانند.
کلانتری با بیان اینکه، تلاش می کنیم تا شرایط کاری با سپاه بیشتر شود، تصریح کرد: ملت ما ملت ولایتمداری است و امام راحل به ما عزت داد و خداوند به جهان اسلام لطف کرد که ملت ایران با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری پرچمدار اسلام هستند.
استاندار با بیان اینکه، اولویت رفع مشکلات و نیازهای مردم و ایجاد فضای کار و تلاش می باشد، ابراز داشت: همه تلاش می کنیم تا اراده و امید در دل مردم زنده بماند چرا که دشمن از هر ابزاری برای تغییر باور مردم تلاش می کند.
کلانتری تصریح کرد: همه براین باوریم و تلاش می کنیم این وحدت و انسجام همچنان حفظ بماند و با هم و در کنار هم در خدمت به مردم و صیانت از آرمان ها و ارزش های انقلاب، نظام و خون شهدا و مایوس کردن دشمنان گام های موثرتری برداشته شود.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد هم با اعلام آمادگی کامل برای همکاری با دستگاه های مختلف، گفت: سپاه بخصوص حوزه سازندگی برای هرگونه کمک و همکاری با دستگاه های اجرایی بطور صد درصد اعلام آمادگی می کند و با قدرت و شدت بیشتری برای خدمات رسانی به مردم استان آماده است. 
سردار حمید خرم دل اظهار داشت: سپاه در حوزه بسیج سازندگی طرح ها و پروژه های عمرانی و اقتصادی متعددی را انجام داده و یا در دست اجرا دارد.
خرم دل، آبرسانی به چند روستای باشت و طرح هایی در حوزه راه و اشتغال زایی و مشارکت در تکمیل چند مصلی را از دیگر برنامه های در دست اجرای بسیج سازندگی سپاه بیان کرد.
فرمانده سپاه فتح استان بیان کرد: هم اکنون تعداد زیادی طرح در بخش های مختلف در دست اجرا داریم و همچنین در حوزه ماموریت های سپاه، توانمند سازی و خدمات دهی به پنج دهستان استان را بر عهده گرفته است. 
سردار خرم دل گفت: انتصاب شایسته حسین کلانتری به عنوان استاندار جدید کهگیلویه وبویراحمد را از سوی دولت و وزارت کشور تبریک می گویم و همکاری کامل و صددرصدی سپاه فتح استان با استاندار را اعلام می نمایم.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: