کد مطلب: 28058       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير ساعت 7:35
نسخه چاپی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

اعلام 67 نقطه حادثه خیز توسط پلیس راه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت:67 نقطه حادثه خیز توسط پلیس راه به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام شده که برای رفع آن‌ها 600 میلیارد ریال نیاز است.

بشارنیوز، محمد نصیری‌راد افزود:  ۴۵ میلیارد ریال اعتبار توسط سازمان راهداری برای رفع نقاط حادثه خیز در جاده‌های این استان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه تاکنون از محل اعتبارت استانی ریالی برای رفع نقاط حادثه خیز استان هزینه نشده است، عنوان کرد: در این زمینه در واقع سازمان راهداری سنگ تمام گذاشته و با نگاه مثبت به این استان در صدد رفع مشکلات موجود است.

نصیری‌راد ابراز کرد: طبق قانون برای رفع نقاط حادثه خیز در جاده‌های فرعی و روستایی باید از اعتبارت استانی و برای محورهای شریانی و اصلی از اعتبارت سازمان هزینه می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: سالانه نقاط حادثه خیز در جاده‌ها با همکاری راه و شهرسازی و پلیس راه شناسایی و برای تعیین تکلیف در کمیسیون ایمنی کشور به سازمان راهداری ارسال می‌شود.

نصیری راد با بیان اینکه پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محورهای گچساران با اعتباری افزون بر 38 هزار میلیون ریال هم اکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود:  همچنین جاده یاسوج اقلید با 12 هزار میلیون ریال هم اکنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی بیان کرد: همچنین پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور یاسوج سمیرم با 17 هزار میلیون ریال اعتبار و تنگ پیرزال-طولیان -دهدشت با 13 هزار میلیون ریال به ترتیب 25 و 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.


تسنیم
برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: