کد مطلب: 25551       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ دي ساعت 11:33
نسخه چاپی

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و هدایا در دهدشت

با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و هدایا در دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگاربشارنیوز ، منطقه کهگیلویه وبویراحمد، محمود باقری در حاشیه این افتتاحیه در جمع خبرنگاران افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج کالای ایرانی است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد این نمایشگاه را سومین نمایشگاه صنایع دستی استان و دومین نمایشگاه در شهرستان کهگیلویه در سالجاری عنوان کرد.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه با حضور هفت استان برپا شده است گفت: در کنار این نمایشگاه برنامه های شاد و نشاط آور برای مردم برگزار خواهد شد.
در ادامه سیاوش زمان این نمایشگاه شامل دو قسمت است، گفت: 50 غرفه مربوط به صنایع دستی و 110 غرفه مربوط به اصناف آزاد می باشد.
رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه این نمایشگاه در راستای حمایت از صنعتگران و هنرمندان و شناسایی و عرضه کالاهای آنها به بخش بازار افتتاح شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی هستیم برنامه های فرهنگی و متنوعی در کنار نمایشگاه اجرا خواهیم کرد.

برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: