کد مطلب: 30224       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۶ آبان ساعت 4:48
نسخه چاپی

افتتاح ۸ پروژه ورزشی در گچساران با حضور وزیر ورزش

با حضور وزیر ورزش و جوانان، برخی از مسئولان استانی و محلی ۸ پروژه ورزشی در شهرستان گچساران افتتاح و به بهره برداری رسید.

رضا سلطانی فر در آین افتتاح سالن ورزشی بانوان سر آبننیز گچساران  افزود: پروژه های خوب و تاثیر گذاری در ورزش بانوان احداث و به بهره برداری می رسد.
وی گفت: این خدمات در خدمت جامعه زنان کشور قرار می گیرد که امیدواریم جامعه زنان کشور جسم و روح سالم داشته و بتوانند به خوبی نسل آینده را پرورش دهند.
وزیر ورزش تصریح کرد: در حدود سه سال خدمت در این مسئولیت ۱۲۰ سفر استانی داشته و پروژه های زیادی افتتاح شده است.
سلطانی فر عنوان کرد: در همین مدت زمان ۵۰۰ پروژه تکمیل و به بهرداری می رسد و با حمایت های دولت تدبیر و امید ۷۰۰ پروژه به بهره برداری رسیده است.
وی بیان کرد: با وجود  منابع محدود کشور و تحریم های ظالمانه در سالجاری ۷۰۰ پروژه را در سالجاری هدف گذاری کرده و آنها را به بهره برداری برسانیم.
به گزارش ایسنا، وزیر ورزش خاطرنشان کرد: تا کنون نصف آنها به بهره برداری رسیده است. تا پایان سال نیز تمام بقیه پروژه ها به بهره برداری می رسد.
وی گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در حوزه ورزش معجزات خوبی در حال رخ دادن است.
وزیر ورزش بیان کرد: با تغییراتی که به وجود می آید که در آینده شاهد دستاوردهای مهم ورزشکاران کشور و به اهتزاز در آمدن پرچم ایران اسلامی در میادین‌ مختلف ورزشی خواهیم بود.

 

 برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: