کد مطلب: 27756       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد ساعت 8:25
نسخه چاپی
ضرب الاجل یک ماهه مدیرکل میراث فرهنگی استان؛

اماکن تفریحی غیرمجاز اقدام به اخذ مجوز نمایند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی ۱۲ باغ تفریحی غیر مجاز در یاسوج خبر داد و گفت: در صورت نگرفتن اخذ مجوز لازم پلمپ می‌شوند.

محمود باقری اظهار داشت: 12 باغ تفریحی غیر مجاز در یاسوج شناسایی شده که بنا به تصمیم دستگاه قضایی مهلتی یک ماهه برای اخذ مجوزهای لازم این مجموعه‌ها تعیین شده و در غیر این صورت پلمپ می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام با هماهنگی اماکن نیروی انتظامی، دفتر فنی استانداری و دادستانی انجام شده است، عنوان کرد: 15 روز از مهلت تعیین شده برای رفع مشکلات این مکان‌های گردشگری گذشته است.

باقری عمده مشکلات باغ‌های تفریحی غیر مجاز شناسایی شده را با شهرداری دانست و افزود: طبق بررسی‌های انجام شده این باغ‌ها مشکل پروانه ساخت دارند که باید در این مدت باقی مانده برطرف کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بسیاری از باغ‌های تفریحی غیر مجاز شناسایی شده در آبشار یاسوج واقع شده‌اند.

باقری تصریح کرد: اماکن ارائه خدمات بدون مجوز به طور حتم مرتکب جرائمی می‌شوند که سبب نارضایتی شهروندان وگردشگران می‌شود و باید بدون هیچ ملاحضه‌ای با آن‌ها برخورد شود.


تسنیم

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: