کد مطلب: 33359       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ اسفند ساعت 9:51
نسخه چاپی
فرمانده انتظامی استان خبر داد:

انهدام باند سارقان طلافروشی در کهگیلویه و بویر احمد

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته پس از وقوع سرقت طلافروشی در شهر "لنده "و همچنین سرقت از طلافروشی شهر "قلعه رئیسی" در سال‌جاری، موضوع به طور جد در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

سردار "مهدی انصاری" افزود: در این مدت کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، درصدد شناسایی و دستگیری سارقان بودند که پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و مستندات لازم به دست آمده، سارقان تحت کنترل قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند.

وی اظهارکرد: پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد رخصت اقدام مجدد(سرقت از طلافروشی در شهر بهبهان)  به آنان را نداد و طی چند عملیات جداگانه و غافلگیرانه در شهر بهبهان استان خوزستان و همچنین شهر لنده از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی مرجع مقتدر قضایی استان نسبت به دستگیری سارقان اقدام که در نهایت باند سارقان تحت تعقیب همگی دستگیر و به پلیس آگاهی استان دلالت داده شدند.

 فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:  این افراد سارق در بازجویی های اولیه به صراحت به انجام سرقت طلافروشی در شهر لنده و شهر قلعه رئیسی و همچنین برنامه‌ریزی برای سرقت طلافروشی در شهر بهبهان اعتراف و اقرار کردند که جزئیات خبر، در گزارش‌های بعدی به آگاهی مردم استان خواهد رسید.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: