کد مطلب: 8310       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ جمعه ۱۹ دي ساعت 1:07
نسخه چاپی

ایمانی: جدایی احمدی‌نژاد از مشایی محال است، اصولگرایان اشتباه نکنند /خطر مشایی برای کشور بالاست

یک فعال سیاسی اصولگرا با تاکید براینکه اصولگرایان همه آبرو و حیثیت خود را به پای احمدی نژاد گذاشتند، خاطر نشان کرد: اینکه فکر کنیم مشایی و احمدی نژاد از هم جدا شده اند همان تحلیل اشتباه گذشته است.

 به گزارش بشارنیوز، ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا، در خصوص سخنان منتشر شده از سوی احمدی نژاد مبنی براینکه وی برای جلوگیری از ارتجاع دوباره و رای آوری بالای مشایی از وی در سال 92 حمایت کرده است، گفت: معنای این حرف این است که آقای احمدی‌نژاد علی رغم ناخرسندی از موضعی که رهبری از مشایی برای معاونت اول ریاست‌جمهوری داشتند، تمایل داشته مشایی را به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کند، این به نظر من در تضاد کامل با نظرات رهبری معظم بود. 

وی ادامه داد: این رفتار حمایتی میزان ارادت احمدی‌نژاد به مشایی را نشان داد، معتقدم احمدی نژاد ارادت خاص و بی حد حصر به اسفندیار رحیم مشایی داشته ، دارد و خواهد داشت.

ناصر ایمانی با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد با طرح اینگونه مباحث به دنبال مطرح کردن خودش است، خاطرنشان کرد: به نظرم احمدی نژاد با بزرگنمایی خطر هاشمی رفسنجانی در انتخابات 92، می‌خواست مشایی را جایگزین خود کند، یعنی مطرح کردن مشایی از طریق اهرم فشاری به اسم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که توهمی بیش نبود!

وی با بیان اینکه خطر مشایی برای کشور بسیار زیاد است، خاطرنشان کرد: به حامیان احمدی نژاد و افرادی که از آقای هاشمی رفسنجانی هراسی دارند می‌گویم که خطر مشایی برای کشور به مراتب بیشتر از آقای هاشمی رفسنجانی است.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه احمدی نژاد هیچ تحلیل درستی از بطن جامعه نداشته  و ندارد، تصریح کرد: نمی‌دانم احمدی نژاد با چه تحلیلی از بطن جامعه تصمیم داشت که  مشایی را به دست آراء عمومی بسپارد. احمدی‌نژاد می‌خواست از مدلی که در سال 84 اتفاق افتاد استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد در سال 84 در تقابل با آقای هاشمی‌رفسنجانی توانست رای بیاورد، افزود: بسیاری معتقدند اگر در دور دوم فرد دیگری به جای آیت‌الله بود، مسلما بازنده انتخابات احمدی‌نژاد بود. از همین رو معتقدم یک جفای بزرگ در تاریخ است که مثلا ما بخواهیم از تقابل مشایی با هاشمی‌رفسنجانی، مشایی را انتخاب کنیم.

ایمانی در ادامه با اشاره به سخنان منتشر شده از سوی مشایی مبنی براینکه وی تمامی ارتباطات سیاسی خود را با احمدی نژاد قطع کرده است، گفت: ارتباط مشایی و احمدی‌نژد از قدیم بیش از اینکه رابطه‌ی سیاسی باشد یک رابطه عاطفی، فکری و به نوعی مرید و مرادی است!  اساسا مشایی یک شخصیت سیاسی نبوده و نیست و احمدی نژاد هیچگاه از مشایی استفاده سیاسی نمی‌کرده است. ارتباط آنان ارتباطی ماورایی بوده است!

این چهره سیاسی اصولگرا با بیان اینکه اصولگرایان هنوز هم نتوانسته‌اند یک تحلیل درست از احمدی نژاد داشته باشند، خاطرنشان کرد: احمدی نژاد از همان سال 84 که به قدرت رسید و دو سال قبل از آن که شهردار تهران شد یک شخصیت بیشتر نداشته است! به اعتقاد بنده وی جز افراد استثنا است که هیچ تغییر و اصلاحی در راه و روش خود نداشته است.  احمدی نژادی که سال 82 به شهرداری رفت همان احمدی نژادی بود که سال 92 از ریاست جمهوری خارج شد.

وی با بیان اینکه اصولگرایان تمام آبروی خود را به پای احمدی نژاد گذاشتند، گفت: متاسفانه اصولگرایان برداشت اشتباهی از شخصیت وی داشتند و تمام حیثیت و آبروی خود را به پای وی گذاشتند، اکنون نیز همین تحلیل اشتباه را دارند که احمدی نژاد از مشایی جدا می‌شود! باید گفت که این اتفاق محال است که رخ دهد.

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان با بیان اینکه احمدی‌نژاد بازهم به صحنه سیاست بازخواهد گشت، عنوان کرد: احمدی نژاد شخصیتی نیست که بخواهد خانه‌نشینی اختیار کند و به دنبال فعالیت‌های دانشگاهی خود برود . او به دنبال فرصت است که باردیگر خود یا همفکرانش در انتخابات مجلس و یا ریاست جمهوری شرکت داشته باشند.
 

 


نامه نیوز
برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: