کد مطلب: 25061       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ يکشنبه ۶ آبان ساعت 1:50
نسخه چاپی

بازدید استاندار و حاج عدل هاشمی از طرح گاو داری هزار راسی دهدشت

در سفر اخیر استاندار بهمراه معاونت عمرانی و مدیران کل و مدیران شهرستان گاو داری هزار راسی دهدشت مورد بازدید قرار گرفت ومشکلات پیش روی این گاو داری بررسی گردید

سردار هاشمی که همیشه پیگیر طرحها و پروژه هایی است که در اشتغال زایی برای جوانان نقش دارد و مسئولان استانی را برای سرکشی ورفع مشکلات پیش روی آنها ترغیب می نماید ، در سفر اخیر استاندار نیز به همین قاعده عمل کرده واستاندار را برای بازدید از پروژه گاو داری هزار راسی بسمت این گاو داری برده و از نزدیک وی را در جریان مشکلات آن گذاشت ، از جمله مشکلات عدیده این گاو داری تامین آب آن میباشد که به سمع ونظر استاندار وهمراهان رسانده شد.

سردار هاشمی پور در این بازدید گفت: تأمین آب این واحد صنعتی از ضروریات و لازمه ی ادامه فعالیت آن می باشد که رفع این مشکل از طریق خط لوله پتروشیمی دهدشت امکان پذیر است.

مهندس هاشمی پور اظهار داشت: در مهرماه سال جاری نیز از این طرح بازدید نمودم که رفع مشکلات آن نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان بویژه استاندار استان است.

مهندس هاشمی از استاندار خواستند نسبت به چنین طرحهایی که اشتغالزایی جوانان را بهمراه دارد اهتمام ویژه ایی مبذول دارند. اینگونه طرحها در رفع معضل اشتغال نقش ارزنده ایی را ایفا می نمایند.

سید قربانعلي موسوی شیرازیبرچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: