کد مطلب: 29685       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۵ مهر ساعت 5:52
نسخه چاپی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

برای تامین امنیت‌ با هیچ کس تعارف نداریم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: امنیت از خطوط قرمز نظام بوده و در تامین امنیت با هیچ کسی تعارف نداریم.

حسین کلانتری در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: تمام عوامل و عناصر نیروی انتظامی باید بدانند که نقش مهم و کلیدی در یکی از مهمترین مقوله‌های حاکمیت و نظام یعنی تامین امنیت دارند.

وی اظهارکرد: امنیت از خطوط قرمز نظام بوده و در تامین امنیت با هیچ شخص، گروه، جریان و جناحی تعارف نداریم و نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های متولی امنیت داخلی باید آنگونه که در فرامین فرمانده معظم کل قوا آمده، عمل کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در شعار باشعور و پرمفهوم هفته نیروی انتظامی امسال مبنی بر«پلیس هوشمند، امین مردم» دو روی نیروی انتظامی شامل اقتدار و رأفت- محبت دیده شده است.

کلانتری تصریح کرد: پلیس باید برای تامین امنیت داخلی مجرب، هوشمند، مسلط به دانش روز، ورزیده، توانمند و کارآمد باشد که نیروی انتظامی این شاخصه ها را دارد.

وی با بیان اینکه پلیس ورزیده و توانمند می‌تواند به مردم امید و آرامش دهد، ادامه داد: ماموران انتظامی با هیچ مجرم، شرور و قاچاقچی تعارف نمی‌کند و با اقتدار قانون را اجرا کرده و در واقع تردید، تعارف و تعلل ندارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پیشرفت کشورها در همه جای دنیا به امنیت گره خورده است، زیرا سرمایه گذاری، رشد و ترقی بدون امنیت در مرزها و داخل کشور امکان ندارد.

کلانتری عنوان کرد: نیروی انتظامی هم اکنون در شلمچه، مهران و قصر شیرین آمادگی کامل برای تامین امنیت حاضرین در تاثیرگذارترین همایش بشری در کره زمین یعنی پیاده روی اربعین را دارد و در واقع نیروی انتظامی فداکار و تکلیف گراست که به وظیفه خود عمل می‌کند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از برخی پرسنل ساعی و نمونه و همچنین بازنشستگان و جامعه ایثارگری و خانواده شهدای نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل به عمل آمد و در پایان نیروهای حاضر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: