کد مطلب: 24319       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱ شهريور ساعت 12:46
نسخه چاپی

برگزاری کلاس قدیمی با عنوان روزی به یاد دیروز

در ابتکاری ماندگار اهالی منطقه کاکان بویراحمد از خدمات 50ساله معلم روستای خود تقدیر کردند.

به گزارش بشارنیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش اهالی روستای منصورخانی منطقه کاکان بویراحمد و جمعی از دانش‌آموختگان محمدصابر زاده‌باقری از خدمات آموزشی و پرورشی 50 سال وی در عرصه تعلیم و تربیت تقدیر کردند.

 محمدصابر زاده باقری سال1348 از دانشسرای عشایری شیراز فارغ‌التحصیل شد و سال48شغل معلمی را در دشت گز گچساران با 60دانش‌آموز آغاز کرد.

وی گفت: سال 1351 در روستای منصورخانی کاکان تدریس را با 180 دانش آموز آغاز کردم که بیشتر آنها هم اکنون از مسؤولان-کارمندان-پزشکان و مهندسان هستند.

 زاده‌باقری گفت: چند سال از بازنشستگی در سال 1378 نخستین مدرسه غیرانتفاعی استان را تأسیس کردم که هم اکنون 180 کادر آموزشی و 2 هزار و 500 دانش‌آموز دارد.

وی گفت: بسیار خوشحالم که در این برنامه از مقام معلم تجلیل شد و افزون بر آن خوشحالی من از تربیت کسانی است که هم اکنون کارگزاران جامعه هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در این همایش هم گفت: با توجه به جایگاه ویژه معلم در فرهنگ دینی و ملی ضرورت دارد تقدیر از معلم بعنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

هادی زارع پور گفت: تقدیر از مقام معلم سنت حسنه‌ای است که محدود به یک روز خاص و شخص معین نیست و زیبنده همه معلمان است.

وی گفت: اهالی منطقه کاکان اقدامی ارزنده و ماندگار انجام دادند و آقای صالح پور حدود 50 سال در عرصه خدمت به تعلیم و تربیت است.

دبیر این همایش هم گفت: این همایش با هدف ارج گذاری به خدمات علمی و پرورشی معلمی که سالها آموخته‌هایش به جان‌ها طراوت بخشید برگزار شد.

هیبت‌الله  صادقی گفت: حرمت و جایگاه معلم باعث شد به اتفاق جمعی از دانش‌آموختگان این معلم پرتلاش و وظیفه شناس خاطرات سال‌های گذشته را تکرار و دوباره در کنار وی جمع شده واز وی تقدیر کنیم.

در این آئین ویژه که در منطقه زیبای کاکان برگزار شد کلاس قدیمی محمدصابر زاده باقری با حضور دانش‌آموزان آن روزها و باعنوان روزی به یاد دیروز برگزار و با حضور مسئولان از آقای محمدصابر زاده باقری تقدیر شد.

گفتنی است آقای محمدصابر زاده باقری از سال1348تاکنون از شغل مقدس معلمی فاصله نگرفته و همچنان در این عرصه مشغول به خدمت صادقانه است.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: