کد مطلب: 26890       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۲۴ فروردين ساعت 7:39
نسخه چاپی

تجدید میثاق شهردار ومعاونین شهرداری چرام با سپاه پاسداران

در روز شنبه نوری زاده شهردار چرام بهمراه معاونین خود در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج با پرسنل وفرمانده سپاه پاسداران چرام سرهنگ رضایی دیدار و روز پاسدار وروز جانبار را به آنها تبریک و تهنیت گفتند و نسبت به اقدام نابخردانه ترامپ اعلام انزجار نمودند.
شهردار نوری زاده در این نشست صمیمی ابتدا ابراز داشت و گفت :
-  ضمن محکوم کردن حرکت نابخردانه ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران ما بهمراه مجموعهٔ کارکنان شهرداری حمایت همه جانبه خودرا اعلام می داریم وروز جانبار و پاسدار را تبریک عرض می کنیم ، امیدواریم این نقشه آمریکا همچون دیگر نقشه هایش نقش بر آب شود ، ما قطره ایی از دریای بیکران امت اسلامی هستیم و در این حرکت همراه و همدل با سپاه پاسداران هستیم.
سرهنگ رضایی از حضور برادران خود در شهرداری تشکر نموده و این همراهی را ارج گذاشته وچنین اظهار کرد :
-  در ماهی هستیم که سه گوهر دریای آفرینش دیده به جهان گشوده است ، میلاد منجی عالم بشريت مهدی موعود وتولد امام حسین ع
ومیلاد امام سجاد ع بر اهمیت این ماه مبارک می افزاید ،
فرماندهی ناحیه مقاومت در دنباله سخن چنین عنوان کرد :
-  امریکا بار اولش نیست که چنین نادانی می کند قبل از این هم قسمتی از نیروهای سپاهی را در لیست تروریست قرار داده بود ، به اعتراف خود امریکایی ها وترامپ که داعش را ساخته بودند از نیروی قدس سپاه کمک خواستند تا بساط النصره وداعش وحکومت اسلامی را بر چینند ، ترامپ با این حرکت سپاه را که در نزد مردم عزیز بود عزیز تر کرد.
رضایی همچنین به استقبال مردم وهمراهی آنان با سپاه اشاره کرد و گفت :
-  سپاه مولود وفرزند انقلاب اسلامی است وبرای امنیت و سربلندی مردم کار می کند بهمین خاطر تمامی ایران در حرکتی بسیج گونه به حمایت از سپاه پرداختند.
ایشان ابراز داشت که :
-  حفظ نظام از وظایف سپاه است ، به دولت کمک کرده و هر جا نیاز باشد آماده خدمت رسانی به مردم عزیز است ، امریکا انتظار داشت در چهل سالگی انقلاب ایران اسلامی بهم ریخته شود وقتی همه ی معادلات آنها برعکس در آمد نابخردانه این حرکت ناشیانه را انجام دادند.
سرهنگ رضایی به فراگیر شدن اسلام شیعی اشاره کرد و گفت :
-  روسیه ، پاکستان ، وهندوستان وقتی عملکرد داعش والقاعده والنصره را دیدند مطمعن شدند تنها دین نجات بخش انسانها دین شیعه می باشد ، برای دیدار پوتین باید از ماهها قبل برنامه ریزی شود اما پوتین تقاضای دیدار با رهبری ایران نموده است و این میزان تاثیر گذاری دین شیعیان را می رساند.
در این فضای صمیمی انزجار خودرا از تروریستی خواندن سپاه توسط ترامپ را محکوم کردند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: