کد مطلب: 23651       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ مرداد ساعت 2:31
نسخه چاپی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

تشکیل ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا با همکاری دستگاه‌های نظارتی در استان تشکیل می‌شود.

داریوش دیودیده  در جمع خبرنگاران از تشکیل ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: با توجه به شرایط حساس بازار و جلوگیری از سودجویی احتمالی این ستاد را با همکاری دستگاه‌های نظارتی مرتبط در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل دادیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون تعداد یک هزار و 250 انبار و مکان ذخیره‌سازی کالاهای پر مصرف و مورد نیاز شناسایی شده و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت مستمر از این مکان‌ها بازرسی دارند.

وی بیان کرد: از متصدیان این انبارهای خواسته شده در هفته یکبار موجودی انبارهای خود را تحویل کارشناس مربوطه سازمان صنعت، معدن و تجارت دهند.

این مسؤول در ادامه از تشکیل 13 اکیپ بازرسی جهت رصد بازار استان خبر داد و بیان کرد: روزانه با همکاری تعزیرات حکومتی به منظور کنترل بازار و نظارت بر کالاهای پر مصرف گشت مشترک برگزار می‌شود.

دیودیده بیان کرد: از آنجایی که احتکار و اختفاء مهمترین عامل بر هم زننده بازار است لذا با توجه به شرایط و نوسانات بازار اقلام پرمصرف در انبارها و مراکز ذخیره کالا در استان وجود دارد.تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: