کد مطلب: 28107       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۷ تير ساعت 7:43
نسخه چاپی

تعطیلی دانشگاه پیام نور دوباره کلید خورد

دانشجویان معترض به این تعطیلی در دفتر امام جمعه چرام جمع شده ودرخواست خودرا به سمع دکتر افشار امام جمعه رساندند.

به گزارش بشارنیوز، در یکی دوسال گذشته بارها زمزمه تعطیلی دانشگاه پیام نور چرام در فضای مجازی شنیده شد و دانشجویان سرگردان این دانشگاه دست به دامان تمام مسئولین شده تا بلکه از انتقال دانشگاه به دهدشت جلوگیری نمایند.
امام جمعه چرام از جمله حامیان دانشجویان بوده و از هر گونه کمکی برای انصراف تصمیم مسئولان دانشگاه کوتاهی نکرده، همچنان پیگیر مطالبه دانشجوها هستندو با مقامات ذیصلاح گفت وگو نموده تا بلکه بتوانند آنان را متقاعدکنندتا همچنان این دانشگاه در چرام ماندگار شود.
لازم به ذکر است که فرماندار فتاحی نیز در این امر مهم از دانشجویان حمایت کرده و خواسته های آنان را بحق دانسته و تلاش میکند از رفتن پیام نور به دهدشت و تعطیلی آن جلوگیری بعمل آورد.
متاسفانه مسئولان دانشگاه پیام نور در استان تاکنون در جهت رفع مشکل کمترین همکاری را مبذول داشته اند و انتظار مردم عزیز چرام را پاسخگو نبوده و همواره مصر به تغییر وجابجایی این دانشگاه بوده اند جای دارد با توجه به ظرفیت این دانشگاه برای شهرستان چرام ازخود تلاش بیشتری نشان دهند تا این معضل لاینحل برای همیشه حل شود و دانشجو ها با فراغ بال وآسودگی خاطر به تحصیل بپردازند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: