کد مطلب: 32690       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ بهمن ساعت 7:25
نسخه چاپی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

تعیین ۸۰۴ شعبه اخذ رای برای ۳ حوزه انتخابیه استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۸۰۴ شعبه اخذ رای در ۳ حوزه انتخابیه استان برگزار می شود.

حسین کلانتری در نشست ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه  ۸۰۴ شعبه اخذ رای برای انتخابات یازدهمین دوره  انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان در نظر گرفته شده است، افزود: از این تعداد ۳۹۴ شعبه ثابت و ۳۱۰ شعبه سیار است.

وی اظهارکرد: آمار شعب اخذ رأی در این دوره از انتخابات به نسبت دوره قبل ۳۳ شعبه بیشتر است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از مجموع شعب اخذ رای در استان، ۲۴۹ شعبه در شهرستان بویراحمد، ۱۷۰ شعبه در شهرستان کهگیلویه، ۱۰۷ شعبه در شهرستان گچساران، ۷۱ شعبه در بهمئی، ۵۸ شعبه در دنا، ۶۴ شعبه در چرام، ۳۸ شعبه در لنده و ۴۶ شعبه در باشت پیش بینی شده است.

کلانتری تصریح کرد: تعداد ۲ هزار و ۴۱۲ خودرو برای انجام انتخابات بکار گرفته می شود.

وی ادامه داد: بیش از ۲۵ هزار نفر عوامل اجرائی از هیات های نظارت بازرسی، کمیته های مختلف امنیتی، انتظامی کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دست اندرکاران انتخابات ۶ هزار نفر ساعت آموزش های لازم را در سطوح مختلف فراگرفته اند و در آمادگی کامل به سر می برند.

کلانتری تاکید کرد: تمام شرایط، امکانات، تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات در روز جمعه هفته جاری در استان مهیا شده و تدابیر لازم برای پشتیبانی و انجام تدارکات صورت گرفته است.

وی بیان کرد: اقدامات لازم برای امنیت، سلامت و صیانت از آرای مردم و زمینه برای حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای در استان به عمل آمده است و در وضعیت کاملا خوبی قرار داریم.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: