کد مطلب: 25175       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان ساعت 6:27
نسخه چاپی
در طرح «چهل جشن کتاب در چهل شهر و چهل نویسنده»؛

توزیع ۳۰۰ جلد کتاب بین دانش‌آموزان عضو جام باشگاه کتابخوانی کهگیلویه و بویراحمد

طرح «چهل جشن کتاب در چهل شهر و چهل نویسنده» با حضور عضو انجمن کودک ایران و دانش‌آموزان هشت جام باشگاه‌های کتابخوانی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بشارنیوز؛ معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی گفت: هفته کتاب با برنامه‌های متنوعی از جمله اهداء کتاب، گردش کتاب، سرکشی به کتابخانه‌های استان آغاز شد.

خردمند با بیان اینکه اجرای طرح «چهل جشن کتاب در چهل شهر و چهل نویسنده» از دیگر برنامه‌های هفته کتاب است افزود: این برنامه با حضور اعضای انجمن کودک ایران برگزار شد. این طرح برای آشنایی کودکان و دانش‌آموزان با مقوله کتاب و نهادینه‌شدن فرهنگ مطالعه در حال برگزاری است.

یاسمین درستی عضو انجمن کودک ایران نیز در این مراسم با بیان اینکه نقش کتاب در آینده کودکان اثرگذار و محوری است گفت: مناسب‌ترین سن برای ترویج فرهنگ مطالعه همین سنین کودکی و پایه است.

درستی به ماهیت و کارکرد جام باشگاه‌های کتابخوانی هم گریزی زد و بیان کرد: هدف از برگزاری این برنامه آزادسازی انرژی درونی دانش‌آموزان و همچنین شناسایی افرادی است که در نویسندگی دارای استعداد و توانمندی هستند.

درستی در پایان ضمن ابراز امیدواری از آینده درخشان دانش‌آموزان کشور افزود: انتظار می‌رود در سایه ترویج فرهنگ کتابخوانی نسل جدید آینده درخشان‌تر، فعال‌تر و پویاتر در پیش‌رو داشته باشند.

در این برنامه ۳۰۰ جلد کتاب بین دانش‌آموزان عضو جام باشگاه کتابخوانی توزیع شد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: