کد مطلب: 26463       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت 7:30
نسخه چاپی

 تیم فوتسال بانک مهر اقتصاد قهرمان جام فوتسال شبکه بانکی استان شد

تیم فوتسال بانک مهراقتصاد درجام فوتسال شبکه بانکی استان به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش بشارنیوز ، به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد ، در این دوره از رقابت ها 10 تیم منتخب از بانکهای مختلف استان حضور داشتند که تیم بانک مهر اقتصاد موفق شد پس از شکست تمامی رقیبان خود به مرحله پایانی راه یافته و در بازی نهایی در مقابل تیم قدرتمند بانک ملت بعد از تساوی 2 بر 2 در وقت قانونی ، در ضربات پنالتی این تیم را شکست دهد و عنوان قهرمانی را کسب نماید.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویر احمد در پایان این مسابقات ورزش را موجب سلامتی جسم و نشاط روح و روان انسان عنوان کرد و گفت: ایجاد روحیه همبستگی، ارتقاء سطح سلامت، افزایش همدلی و تقویت کار گروهی در بین کارمندان بانکهای استان از مهمترین اهداف این مسابقات است.
مهدی مظاهری، ورزش را یکی از موثرترین عوامل در کاهش استرس و فشارهای روحیِ ناشی از فعالیت های روزانه دانست و ابراز داشت: بانکداری یکی از پر استرس ترین مشاغل با حجم کاری بالاست که نیاز به تمرکز و دقت فراوانی دارد لذا حرفه ای با چنین مشخصات و ویژگی ها، به مرور زمان آثار زیانباری به لحاظ روحی و جسمی در پی دارد از اینرو گنجاندن فعالیت های بدنی در برنامه روزانه می تواند به صورت قابل توجهی همکاران را در برابر این قبیل مشکلات مقاوم کند.
وی اظهار داشت: تیم های حاضر در این دور از رقابت ها از آمادگی فنی و شرایط فیزیکی مطلوبی برخوردار بودند و بازی ها نیز در سطح بالایی برگزار شد که در این میان تیم منتخب بانک مهر اقتصاد با هماهنگی و تلاش بازیکنان خود توانست بدون شکست در جایگاه نخست این رقابت ها قرار گیرد.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویر احمد این نتیجه را مرهون، تلاش و کوشش خستگی ناپذیر اعضای تیم فوتسال و مربیان و سرپرستان تیم دانست و ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند در آینده شاهد حضور هر چه پررنگتر تیم بانک مهر اقتصاد استان در این قبیل مسابقات باشیم.
شایان ذکر است در پایان این مسابقات فرید فضلی دروازه بان تیم بانک مهر اقتصاد، به عنوان بهترین بازیکن جام معرفی شد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: