کد مطلب: 27703       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ خرداد ساعت 6:57
نسخه چاپی
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کهگیویه و بویراحمد خبرداد:

ثبت‌نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کهگیویه و بویراحمد از آغاز ثبت‌نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان استان خبرداد.

حجت الاسلام سید حکمت افزود: با اشاره به ثبت نام دور جدید اعزام دانشجویان به عتبات گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خرداد آغاز و تا ۲۷ خرداد ادامه خواهد داشت.

وی اظهارکرد: اعزام‌های این دوره عتبات دانشجویی از ۲۷ تیر ماه آغاز و تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان کهگیویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت اعزام این دوره خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام شده با بانک ملت همانند دوره های گذشته مبلغ سه میلیون تومان برای کاروان‌های هوایی و یک میلیون و 500 هزار تومان برای کاروان‌های زمینی تسهیلات اعطا خواهد شد .

حجت الاسلام هاشمی پور تصریح کرد: برخلاف سنوات قبل مسئولان بانک ملت قول دادند که در زمینه پرداخت تسهیلات به متقاضیان این دوره از عتبات دانشگاهیان همکاری و مساعدت بیشتر از گذشته داشته باشند.

وی در خصوص زمان اعزام سه کاروان ادامه داد: اعزام کاروان‌های دختران مجرد 27تیر ماه و  متاهلین، پسران مجرد، اساتید و کارکنان در تاریخ های 14شهریور و چهارم مهرماه انجام خواهد شد .

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان کهگیویه و بویراحمد عنوان کرد: دانشجویان دختر مجرد، متاهلین، پسران مجرد، اساتید و کارکنان دانشگاههای مختلف استان می توانند با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir در بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان ثبت نام کنند.

حجت الاسلام هاشمی پور اضافه کرد: در هر دوره حداقل یک کاروان از داننشگاهیان استان کهگیویه و بویراحمد به عتبات عالیات اعزام می شوند.


ایسنا

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: