کد مطلب: 27327       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت 12:36
نسخه چاپی

داد مردم دهدشت درآمد

دهدشت، مهد فرهنگ و تمدن و معماری در استان کهگیلویه و بویراحمد این روزها حال و روز خوشی ندارد و پروژه‌های نیمه تمام و رها شده عمرانی در سطح شهرستان کهگیلویه موجب نارضایتی و گلایه مردم از مسئولان شده است.

اجرای پروژه‌های عمرانی یکی از ابزارهای لازم برای توسعه هر منطقه است که تسریع در روند اجرا و کیفیت مناسب طرح‌های عمرانی می‌تواند موجب ارتقای کیفیت زندگی و افزایش رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

آن دسته از پروژه‌هایی که در برنامه زمانبندی تعیین شده به سرانجام نمی‌رسند همواره در معرض قضاوت عمومی هستند و مردم اجرای طرح‌هایی عمرانی در هر منطقه را شاخصی برای ارزیابی عملکرد مدیریت آن منطقه می‌دانند پس باید اولویت‌بندی اجرای پروژه‌های نیمه تمام عمرانی براساس اهمیت و میزان پیشرفت فیزیکی را به عنوان ضرورتی اساسی برشمرد.

دهدشت، شهری که مهد فرهنگ و تمدن و معماری در استان کهگیلویه و بویراحمد است، این روزها حال و روز خوشی ندارد و پروژه های نیمه تمام و رها شده عمرانی در سطح شهرستان کهگیلویه موجب نارضایتی و گلایه مردم از مسئولان شده است.

طول کشیدن چندین ساله پروژه های مسکن مهر و ورودی های شهردهدشت، جاده دهدشت – سوق، پروژه دهدشت – چرام، محور ارتباطی باغچه سادات به یاسوج و دیگر طرح‌های نیمه کاره شهری و روستایی سبب شده تا مردم از عملکرد مسئولان شهرستان و به خصوص مدیران ارشد استانی گلایه داشته باشند.

مسئولان می‌توانند با انجام مدیریت جهادی، توزیع عادلانه اعتبارات بین تمام نقاط استان و تسریع در اجرای پروژه‌هایی که به صورت نیمه تمام رها شده حس امید و اعتماد دوباره به مسئولان را برگردانند.

 برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: