کد مطلب: 29004       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۷ شهريور ساعت 5:18
نسخه چاپی

۱۰۵۵ دانشجو و دانش آموز کمیته امداد منطقه دو یاسوج چشم انتظار مساعدت خیران

رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج گفت: 1055دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت از خدمات این نهاد در سال جاری بهره‌مند هستند.

بشارنیوز، پایگاه مرکزی جشن عاطفه‌ها به همت کمیته امداد منطقه دو یاسوج برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت دانش آموزان نیازمند برگزار شد.
حشمت‌الله عباسی، رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج در حاشیه برگزاری این مراسم، گفت: این نهاد به‌منظور حمایت از جامعه هدف خود در طول سال خدمات متفاوتی در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف ارائه می‌کند.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان تحت حمایت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد در طول سال است، افزود: در حال حاضر 1055 دانش‌آموز و دانشجو-850 دانش‌آموز و 205 دانشجو- از خدمات فرهنگی این نهاد بهره‌مند هستند.
عباسی تصریح کرد: مرحله اول جشنواره عاطفه‌ها برای کمک به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت امروز پنج‌شنبه هفتم شهریورماه هم‌زمان با سراسر کشور به همت کمیته امداد منطقه دو یاسوج آغاز شد، فردا در مصلاهای نماز جمعه ادامه می‌یابد و  مرحله دوم آن در دهم مهرماه برگزار می‌شود.
رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت کرد تا با حضور در پایگاه‌های ثابت و سیار این نهاد یاریگر کمیته امداد برای کمک به دانش آموزان نیازمند باشند.
عباسی اهداء کمک‌های نقدی به شماره‌حساب ۰۱۱۱۵۸۵۳۵۲۰۰۱ بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۶۷۲۰  و ارسال کمک از طریق سامانه پیامکی #3*5*074*8877* را از دیگر راه‌های کمک‌رسانی به نیازمندان این نهاد عنوان کرد.
شایسته ذکر است در حال حاضر 4200 خانوار با جمعیت 7800 نفر تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یاسوج هستند و از خدمات مختلف این نهاد بهره‌مند می‌شوند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: