کد مطلب: 25512       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ دي ساعت 7:31
نسخه چاپی
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:

دهه فجر امسال سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا افتتاح می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا از محل هدایای خاص وزارت نفت در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش بشارنیوز ، به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد‌تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا از محل هدایای خاص وزارت نفت در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

 

وی بیان داشت: سالن ورزشی تمنک، چمن مصنوعی آبچیرک و سالن ورزشی دشت رز سه پروژه‌ای است به زودی افتتاح خواهد شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار داشت: سالن ورزشی تمنک در زمینی به مساحت 1008 متر مربع با اعتبار 700میلیون تومان ،چمن مصنوعی آبچیرک با اعتبار 500 میلیون تومان در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و سالن ورزشی دشت رز با اعتبار 700 میلیون تومان در زمینی به مساحت 937متر مربع در دست ساخت است.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان تصریح کرد: این سه پروژه ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح و تحویل جامعه ورزش و اهالی این مناطق خواهد شد .

علوی همچنین از دست احداث ،تعمیر و تجهیز سه پروژه ورزشی در این شهرستان از محل 27صدم ارزش افزوده خبر داد و افزود: این پروژه‌ها شامل، احداث استخر شنای پاتاوه ،احداث سالن ورزشی روستای دلی بهرام بیگی و تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی دنا است که از محل 27صدم ارزش افزوده در دست اجرا ،ساخت و تعمیر است.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: