کد مطلب: 26496       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ اسفند ساعت 8:26
نسخه چاپی

سارقان طلافروش لنده شناسایی شدند

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان مسلح طلا فروش لنده شناسایی و بزودی به دست‌بند پلیس بند می‌شوند.

عصر روز 16 اسفندماه دو سارق مسلح موتور سوار با حمله به یک طلافروشی در لنده بعد از شلیک چندین تیر هوایی اقدام به سرقت مقداری طلا کرده‌ و بعد از آن متواری شدند.

سردار مهدی انصاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عاملان سو قصد به رئیس کل دادگستری استان و تیراندازی به ساختمان مسکونی کارکنان دادگستری گچساران شناسای و دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه در زمینه پیشگیری از وقوع جرم بویژه در سرقت رتبه 31 کشور را بعد از استان خراسان جنوبی داریم، ابراز کرد: سرقت خشن امسال 67 درصد کاهش داشتیم و در زمینه نزاع‌های دسته جمعی امسال مقام  31 را در بین استان‌های کشور کسب کردیم.

انصاری با اشاره به اینکه رسانه‌های استان در راستای آگاهی بخشی به جامعه همیشه همراه و همگام پلیس بوده و در این زمینه سنگ تمام گذاشته‌اند، تصریح کرد: انشالله سال آینده شاهد افزایش تعامل و همکاری بیشتر پلیس و رسانه‌ها باشیم.

وی با تشریح دستاوردهای ارتباط تنگاتنگ و نزدیک پلیس با رسانه‌ها بیان کرد: رسانه‌ها در ارتقای شاخص‌های امنیتی استان نقش موثری دارند و پیگیری آنان در زمینه‌های مختلف قابل تقدیر است.

 انصاری تاکید کرد: باید کاری کنیم در سال‌های آتی ضمن استفاده از تجارب گذشته با هدف انجام بهتر ماموریت، کاری کنیم کا در نهایت سبب رضایت مردم شود و جامعه باید از عملکرد شبانه روزی پلیس آگاه باشدبرچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: