کد مطلب: 30175       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۲ آبان ساعت 5:29
نسخه چاپی

سارقان طلا و جواهر در یاسوج دستگیر شدند

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴ نفر سارق و ۲ نفر مالخر با اعتراف به سرقت بیش از ۱۵ میلیارد ریال طلا و جواهر در یاسوج شناسایی و دستگیر شدند.

سردار مهدی انصاری روز یکشنبه در رابطه با جزئیات این خبر اظهار داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت از منازل در شهر یاسوج موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و تخصصی ۴نفرسارق و ۲ مالخر را که از استان های همجوار بودند شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ماموران با اخذ نیابت قضائی طی چندین عملیات غافلگیرانه و ضربتی این سارقان را به صورت جداگانه دستگیر کردند.

سردار انصاری تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه بزه انتسابی خود را انکار که در نهایت با مواجهه شدن با اسناد و مدارک موجود به ۴ فقره سرقت منازل به  ارزش بیش از ۱۵ میلیارد ریال طلا و جواهر اعتراف کردند.

وی ابراز داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک و یا اطلاع از اقدام اینگونه افراد بلافاصله با سامانه پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرید.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: