کد مطلب: 30187       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۲ آبان ساعت 6:34
نسخه چاپی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

سامانه ثبت اطلاعات فارغ التحصیلان بیکار استان راه اندازی شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سامانه ثبت اطلاعات فارغ التحصیلان بیکار و جویای کار در استان برای برنامه ریزی و هدفگذاری اشتغال راه اندازی شود.

حسین کلانتری در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی، سرمایه گذاری و اشتغال استان افزود: از ۴۴۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال ابلاغی در اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان ۳۰۲ میلیارد تومان آن جذب شده است و تلاش شود تا مابقی برای توسعه اشتغال و تولید بیشتر جذب شود.

وی تاکید کرد: تمام دستگاه های اجرایی و بانک های عامل استان، طی مدت یک هفته طرحهای اشتغالزایی را تعیین تکلیف کنند و چنانچه متقاصی منصرف شده است و یا به لحاظ قانونی منعی وجود داشته، متقاضیان دیگری جایگزین شوند.

استاندار اظهار داشت: پیشبرد و تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی با گفتمان و الگوی مدیریت جهادی باید پیگیری و دنبال شود.

وی با بیان اینکه در خصوص طرحها و پروژه های اقتصاد مقاومتی به خوبی کار شده و پیشرفتهای مهمی در استان حاصل شده است، گفت: برای رسیدن به نقطه مطلوب باید تلاشی جدی داشته باشیم و همه مدیران نسبت به طرحها و پروژه های اقتصاد مقاومتی مصمم به  اجرای دستوالعمل ها و مصوبات جلسات کارگروه اقتصاد مقاومتی باشند.

کلانتری تصریح کرد: در این راستا باید منویات مقام معظم رهبری و برنامه ها، سیاست ها و تاکیدات دولت تدبیر و امید سرلوحه و راهبرد کاری قرار گیرد.

استاندار با بیان اینکه اغلب پروژه های اقتصاد مقاومتی استان در دهه فجر به بهره برداری می رسند، گفت: در حوزه جهاد کشاورزی چهار طرح سد ایلی آباد، سد کوهبرد، پمپاژه آب رسانی به منطقه باباکلان بی بی حکیمه(س) و افزایش ۴۰۰ تنی ماهیان سردآبی، از جمله چهار طرح اقتصاد مقاومتی هستند که در دهه فجر به بهره برداری می رسند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: