کد مطلب: 31919       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ دي ساعت 6:26
نسخه چاپی
معاون عمرانی استانداری:

سایت اسکان اضطراری دراستان ایجاد می‌شود

معاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: سایت اسکان اضطراری در پنج شهر بزرگ این استان راه اندازی خواهد شد.

عزیز فیلی در نشست کارگروه زلزله استان اظهار داشت:  در شهرهای پرجمعیت استان از جمله یاسوج، دوگنبدان، دهدشت، سی سخت و باشت مقرر شد سایت های مناسب امکان سنجی و شناسایی شده و مطالعات لازم در این خصوص از سوی راه و شهرسازی انجام شود.

وی بیان کرد:  باید راه و شهرسازی نسبت به تهیه نقشه های اجرایی مکان های اسکان به شورای هماهنگی مدیریت بحران استان جهت تامین اعتبار اقدام کند.

فیلی با تاکید بر تشکیل کارگروه ویژه در این زمینه گفت: اعضای این کارگروه موظف به پیگیری جانمایی و تامین زیرساخت های این مکان از جمله آب، برق، گاز، سکوبندی و محوطه سازی آن هستند.

وی با اشاره به مصوبات گذشته در خصوص تعیین سامانه پهنه بندی خطرپذیری زلزله شهر یاسوج و تعیین حریم گسل های این شهر، افزود: راه و شهرسازی با همکاری دانشگاه یاسوج به عنوان مشاور عملیات مطالعات تکمیلی در این خصوص را انجام دهد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در این جلسه نیز مصوب شد اداره کل راه و شهرسازی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال نسبت به تهیه و نصب ۸ دستگاه شتاب نگار در نقاط مختلف شهر یاسوج اقدام کند.

فیلی گفت:  اعتبار مورد نیاز در خصوص ایجاد سامانه زلزله شهر یاسوج باتوجه به مطالعات قبلی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان باید تامین شود. برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: