کد مطلب: 32625       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن ساعت 8:01
نسخه چاپی
مدیر حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

شروع پیش ثبت نام اینترنتی عتبات عالیات

مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شروع پیش ثبت نام از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۱۶بهمن ماه ۹۸ تا ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه ۹۸ خواهد بود.

حسین نیک روش افزود: سازمان حج و زیارت در جهت ایجاد رفاه و سهولت بیشتر و به منظور پیشگیری از ازدحام علاقمندان تشرف به سفر زیارتی عتبات مقدسه در دفاتر خدمات زیارتی، اقدام به ایجاد سامانه پیش ثبت‌نام اینترنتی عتبات عالیات کرده است.

وی اظهار کرد: شروع پیش ثبت نام از ساعت ۹ صبح روز چهار شنبه ۱۶بهمن ماه ۹۸ بود.

مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: زمان اعلام نتایج قرعه کشی متعاقباً اعلام و نتایج آن بر روی سایت پیش ثبت نام (http://atabat.haj.ir) قابل رویت خواهد بود.

نیک روش خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند به یکی از دو روش ذیل نسبت به پیش ثبت نام عتبات عالیات اقدام نمایند: الف- پیش ثبت نام گروهی، از ۱ تا ۱۰ نفره (ثبت نام در این روش حداقل ۱ نفر و حداکثر تا ۱۰ نفر می باشد) و ب- پیش ثبت نام گروهی، تنها  ۳۵ نفره (ثبت نام در این روش می بایست حتماً ۳۵ نفر کامل باشد)

وی تاکید کرد: افرادی که مبادرت به ثبت نام ۳۵ نفره می نمایند درصورتیکه تعدادی از آنها منصرف یا از گروه خارج شوند (گروه جدید تشکیل دهند) و تعداد نفرات گروه به کمتر از ۲۵ نفر تقلیل یابد؛ گروه قبلی حذف و در قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.

مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد، ادامه داد: پس از اتمام مهلت پیش ثبت نام (روز جمعه ۲۵ بهمن ماه) امکان تغییر نام و مشخصات افراد ثبت نام شده میسر نمی باشد.

داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل ۶ ماه تا تاریخ اعزام ضروری است.

 نیک روش اظهار کرد: فقط افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای الویت اعزام بوده و انتقال یا جایگزینی، میسر نمی باشد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: