کد مطلب: 22272       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 5:25
نسخه چاپی
شهردار یاسوج:

شهردار با نیروهای مازاد چه می کند؟!

شهردار یاسوج با بیان اینکه شهرداری یاسوج ۴۰ درصد نیروی مازاد دارد، گفت: ایجاد مکان‌های فرهنگی و ورزشی، ساماندهی وضعیت ترافیکی و المان‌سازی شهری باید همگام با افزایش نرخ جمعیت در این شهر توسعه یابد.

نستهن مقدم ظهر امروز در نشست استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اعضای شورای شهر یاسوج با اشاره به مشکلات حوزه شهری یاسوج، اظهار داشت: بعدازظهرها شهر یاسوج بر اثر ترافیک زیاد قفل می‌شود که این مسئله باید با اصلاح محورهای اصلی شهر برطرف شود.

شهردار یاسوج عنوان کرد: به عنوان مثال بهترین نقطه شهری یاسوج حوزه راهنمایی است که بسیاری از جاده‌های این منطقه فاقد استانداردهای لازم هستند و باید این مشکلات در تمامی نقاط شهری برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه باید خدمات شهری در یاسوج بهبود یابد، گفت: به طور قطع اختلافات ناشی از مناطق برخوردار و کمتر برخوردار در این حوزه باید از بین برود.

نستهن مقدم تصریح کرد: همه نقاط شهری نیازمند یک بازنگری کلی است و با بارش اولین باران متاسفانه شهر یاسوج قفل می‌شود و می‌طلبد در حوزه فاضلاب شهری چاره‌ای اندیشیده شود.

وی گفت: شهرداری یاسوج با ۴۰ درصد نیروی مازاد دست و پنجه نرم می‌کند و باید بحث تعدیل نیرو به آرامی در دستور کار قرار گیرد.

مقدم اظهار داشت: شهر یاسوج بعد از کلان شهر مشهد با نرخ رشد ۲۴ درصدی بیشترین نرخ رشد افزایش جمعیت را در کشور دارد و باید امکانات شهری متناسب با این جمعیت در این شهر افزایش یابد.

وی به ۳ پروژه مسئله دار شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: پروژه مجتمع هفت تیر روند مطلوبی دارد ولی براساس بررسی‌های انجام شده باید مسائل فنی در آن با دقت بیشتری رعایت شود و مشکلات پروژه پل چهارم بشار و پروژه سازمان کوثر نیز باید به زودی برطرف شوند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: