کد مطلب: 27122       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۷ ارديبهشت ساعت 5:11
نسخه چاپی
رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان خبر داد:

صدور 136 جواز تاسیس صنعتی در سال 97 در کهگیلویه و بویراحمد

داریوش دیودیده گفت :در دوازده ماه سال گذشته تعداد ۱۳۶جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۱۸۹۹۳۳۸۵میلیون ریال صادر شده است.

 به گزارش بشارنیوز، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد، رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر تصریح کرد: جوازهای تاسیس صادر شده در زمینه های کانی های غیرفلزی،شیمیایی و کود،تولید پوشاک،ساخت تجهیزات پزشکی،مبلمان،،ماشین الات کشاورزی،،محصولات پلاستیکی و...است.

 وی اظهار داشت: این جوازها  درهمه شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد صادر شده است. رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت عنوان کرد: با تحقق این طرح ها  ،  تعداد۳۰۳۰  فرصت شغلی  فراهم  شده  که مایه خوشحالی است.دیودیده  با اشاره به اینکه صدور جواز تاسیس در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، خاطر نشان کرد: اجرای ۱۷هزار و ۶۸۷ بازرسی توسط بازرسان استان از واحد های صنفی کهگیلویه و بویراحمد در طرح نظارتی ویژه نوروز۹۸قابل تحسین است.

وی افزود:در راستای اجرای طرح نظارتی  ویژه نوروز که از یکم اسفند ۹۷لغایت ۱۵فروردین ۹۸ادامه داشت،بازرسان اتاق های اصناف استان به صورت هدفمند و  برنامه ریزی شده ، در دو شیفت صبح و عصر از واحدهای صنفی عمده  فروشی ها، واحدهای تولیدی و صنعتی، انبارها، خرده فروشی ها و... بازدید به عمل آورده اند.این مسئول تصریح کرد: در مجموع بازرسی های صورت گرفته از اصناف استان کهگیلویه و بویراحمد  ، تعداد ۶۸۳  پرونده  تخلف صنفی کشف گردیده و جهت صدور حکم  به اداره کل  تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

دیودیده در ادامه گفت: تعداد ۹۵۰مورد تخلف محرز گردید که مهمترین انها گرانفروشی،تقلب،عدم صدور فاکتور،قاچاق کالا،عدم درج قیمت،کم فروشی و ....بوده است.رئیس صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمددر خصوص شکایات واصله مردمی گفت: در طول این ایام تعداد ۴۵۷مورد شکایت مردمی به صورت حضوری و تلفنی واصل شده و از این تعداد ۱۶۹واحد متخلف شناسایی شده است.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: