کد مطلب: 25261       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 6:46
نسخه چاپی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:

۲۱۹۷ صنف متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۸ ماهه امسال دو هزار و ۱۹۷ پرونده تخلف صنفی در استان تشکیل و برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

به گزارش بشارنیوز، داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه 57 هزار و 9 مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی این استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت دو هزار و 847مورد تخلف از واحدهای صنفی برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی  ارسال شده است، عنوان کرد: این تعداد پرونده مربوط به گرانفروشی،کم فروشی و تقلب و عدم نصب قیمت در دید مشتریان، صدور صورتحساب، ارائه خدمات، رعایت مسائل بهداشتی و فروش کالای قاچاق  بوده است.

دیودیده با اشاره به اینکه برای یک لحظه از نظارت بازار غفلت نمی‌کنیم، ابراز کرد: ارزش ریالی تخلفات صنفی از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه در استان 37 میلیارد و 964 میلیون ریال بوده است.

ئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: روزانه بازرسان این سازمان در سطح شهر بازرسی نوبتی داشته و هرگونه افزایش نرخ خود سرانه توسط متصدیان واحدهای صنفی برای انها تشکیل پرونده شده و با قید فوریت به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

دیودیده خاطرنشان کرد: 37 درصد از پرونده‌های تشکیل شده برای متخلفان صنفی مربوط به تماس‌های مردمی بوده که با سامانه 124 تماس و گزارشات خود را ارائه کردند.

وی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط  واحدهای صنفی مراتب را از طریق  سامانه ستاد خبری 124 و یا به صورت حضوری تحویل دهند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: