کد مطلب: 27633       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۹ خرداد ساعت 7:17
نسخه چاپی

ضرب الاجل معاون عمرانی استاندار در خصوص کمربندی یاسوج

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کمربندی یاسوج تا پایان ۱۵ تیرماه باید ایمن‌سازی شود، گفت: لازم است اقدامات کوتاه مدت بازدارنده و اقدامات بلند مدت پیشگیرانه توأمان انجام شود.

به گزارش بشارنیوز به نقل از روابط عمومی استانداری ،عزیز فیلی در نشست کمیسیون ایمنی راه ها با اشاره به اینکه تعداد تلفات تصادفات کمربندی یاسوج از پلیس راه شیراز تا اصفهان بالاست، اظهار داشت: باید سطح ایمنی این محور ارتقا یابد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه فرهنگ ترافیک و ایمنی جاده ها باید ارتقا یابد، عنوان کرد: تا ۱۵ تیرماه آشکارسازی تابلوهای علائم و ایمن سازی در کمربندی انجام شود.

وی بیان کرد: تجربه ثابت کرده جداکردن جاده های دوخطه موجب کاهش ۵۰ درصدی تلفات و ۹۰ درصدی تصادفات می شود.

فیلی افزود: باتوجه به اینکه جداکردن جاده های دوخطه موجب كاهش تصادفات جاده ای و تلفات ناشی از آن خواهند شد می طلبد نسبت به انجام این موضوع در محورهای استان اقدام شود.

وی ابراز کرد: شهرداری یاسوج تا ۱۵ تیرماه نسبت به محصور نمودن پایانه مسافربری قرنی و ساخت استراحتگاه رانندگان پیگیری های لازم را انجام دهد.

فیلی با اشاره به ضرورت اقدامات ایمنی جهت کاهش تصادفات، تصریح کرد: آموزش و فرهنگ سازی دو راهکار مهم در کاهش تصادفات رانندگی است.

وی عنوان کرد: ۳ محور یاسوج-اصفهان، یاسوج- بهبهان و گچساران- بابامیدان جزمحورهای شریانی استان هستند و باید در راستای ایمن سازی این مسیرها بیشترین تلاش را به کار گیریم.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: