کد مطلب: 23894       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد ساعت 1:01
نسخه چاپی
در نشست مدیران پدافند غیر عامل عنوان کرد

ضرورت پیشگامی دستگاه‌های خدمات‌رسان در مصرف بهینه حامل‌های انرژی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که نوع نگاه به حامل‌های انرژی باید عوض شود، گفت: دستگاه‌های خدمات رسان باید در مصرف بهینه حامل‌های انرژی پیشگام باشند.

سیدعلی لدنی نژاد صبح امروز در نشست مدیران پدافند غیر عامل حوزه آب و انرژی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: دستگاه‌های خدمات رسان باید در مصرف بهینه حامل‌های انرژی پیشگام باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: نوع نگاه به حامل‌های انرژی باید عوض شود و مصرف منطقی و جلوگیری از هدر رفت منابع باید فرهنگ سازی شود.

وی از مدیران پدافند غیر عامل حوزه آب و انرژی استان خواست تا نسبت به پیاده سازی و اجرایی کردن مصوبات کار گروه پدافند غیر عامل همت به خرج دهند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به وضعیت آب شرب و کمبود این کالای با ارزش تصریح کرد: مصرف بهینه این کالا باید در دستور کار دستگاه‌ها قرار گیرد.

لدنی‌نژاد جداسازی آب شرب از فضای سبز را در کاهش مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آن بسیار اثرگذار دانست و گفت: دستگاه‌های خدمات رسان با انجام این کار به ترویج این موضوع کمک کنند.

 



برچسب ها : ، ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: