کد مطلب: 27698       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ خرداد ساعت 7:18
نسخه چاپی
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد؛

عزل مدیران بخاطر سرپیچی از بخش نامه

مدیرکل آموزش و پرورش گفت: براساس بخشنامه این اداره کل، مدیران مطابق شرایط خاص اقتصادی و جغرافیایی مدارس، باید بین ۵۰ تا ۴۰۰ هزارتومان از والدین بابت فوق برنامه ها و سایر برنامه ها دریافت می‌کردند، اما برخی مدیران با وجود تذکرات مستمر، متاسفانه وجه بیشتری دریافت کردند .

"هادی زارع پور" در جمع خبرنگاران افزود: سالانه دو تا سه هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی یاسوج افزوده می شود اما فضاهای آموزشی همان فضاهای گذشته است.

وی اظهارکرد: این مساله سبب متراکم شدن جمعیت دانش آموزی در فضاهای آموزشی می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با کمبود فضاهای آموزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهر یاسوج، مرکز استان مواجهیم .

زارع پور تصریح کرد: در زمینه نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان نسبت به سایر استانهای کشور وضعیتی بهتری داریم.

وی از عزل برخی از مدیران آموزش و پرورش استان به دلیل دریافت وجه اضافی از والدین در قالب‌های مختلف بویژه در قالب فوق برنامه مدارس خبرداد و گفت: دریافت هرگونه وجه نقد، چک حامل و چک پول در حین و بعد از ثبت نام در تمام مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است .

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مدیران مدارس دولتی و غیردولتی حق دریافت هیچ وجه اضافی بیشتر از بخشنامه ها دریافت کنند .

زارع پور عنوان کرد: براساس بخشنامه این اداره کل، مدیران مطابق شرایط خاص اقتصادی و جغرافیایی مدارس، باید بین ۵۰ تا ۴۰۰ هزارتومان از والدین بابت فوق برنامه ها و سایر برنامه ها دریافت می‌کردند، اما برخی مدیران با وجود تذکرات مستمر، متاسفانه وجه بیشتری دریافت  کردند .

وی اضافه کرد: دریافت وجه اضافی یکی از شرایط عزل این مدیران بوده و درصورتی که مدیران کنونی هم اقدام به دریافت وجه اضافی از والدین کنند نیز عزل می شوند


ایسنا

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: