کد مطلب: 31857       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۲۱ دي ساعت 6:32
نسخه چاپی
استاندار مطرح کرد:

عمر ناوگان راهداری استان بالاست

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار نوسازی ناوگان راهداری این استان شد و گفت: عمر بیش از ۳۰ سال خوردوهای سنگین و نیمه سنگین دردسرساز است.

حسین کلانتری در بازدید از عملیات بازگشایی راه‌های ارتباطی شهرستان سردسیری و برف‌گیر بویراحمد اظهار داشت: مشکلات راهداران و ساماندهی وضعیت کاری آنها و عمر بالای 30 سال ناوگان و برخی از ماشین آلات راهداری در سطح استان را در اسرع وقت و در دیدار با وزیر راه و شهرسازی پیگیری و برای حل آن تلاش می‌کنم.

وی به عمر بالای 30 سال ناوگان و برخی از ماشین الات راهداری در سطح استان اشاره کرد و افزود: این موضوع نیز به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار می‌گیرد و به طور حتم از خواسته‌های جدی در دیدار با وزیر راه و شهرسازی در اسرع وقت است.

کلانتری تصریح کرد: راهدار و امدادگری که با وجود سختی‌ها، تنگناها و شرایط سخت اقتصادی و معیشتی در این برهه زمانی اما جهادگونه و بی ادعا در صحنه حضور می‌یابد و به عشق هم وطن و بلکه هم نوع خویش جانانه و فداکارانه امدادرسانی می‌کنند شایسته بهترین، ارزنده ترین و با ارج ترین خدمت‌ها و سپاس است.

وی با بیان اینکه مشکلات و دغدغه‌های راهداران به لحاظ ساختار اداری و سازمانی و نیز شخصی باید احصا شود، ادامه داد: از تمامی ظرفیت‌های قانونی و سازمانی در سطح استان و ملی برای رفع این چالش‌های فراروی آنها تلاش می‌کنیم.

کلانتری به مشکلات اقتصادی و نبود امنیت شغلی راهداران و ساماندهی وضعیت حقوق و بکارگیری آنها نیز اشاره کرد و از حوزه معاونت عمرانی استاندار، اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان خواست تا مشکلات و خواسته‌های آنها را جمع بندی و احصا کنند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: مشکلات راهداران بویژه در زمینه ساماندهی وضعیت کاری انها در اسرع وقت و در دیدار با وزیر راه و شهرسازی پیگیری و برای حل آن تلاش می‌شود.

کلانتری عنوان کرد: هم اکنون 24 راهدارخانه ثابت و سیار با حدود 200 راهدار و بیش از 150 ماشین آالات راهداری سبک و سنگین مشغول خدمات رسانی و امدادرسانی در سطح جاده‌های استان هستند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: