کد مطلب: 32029       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي ساعت 6:05
نسخه چاپی
معاون امور اقتصادی استاندار :

قاطعانه با گران‌فروشان برخورد می‌کنیم

معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ذخیره سازی کالای اساسی و نهادهای دامی خبر داد و گفت: تعزیرات حکومتی با متخلفان قاطعانه برخورد کند.

حشمت‌الله صمیمی‌دوست  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از لحاظ ذخیره سازی کالاهای اساسی در وضعیت مطلوبی قرار داریم و در این زمین هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

وی از ذخیره سازی و توزیع بیش از 10 هزار تن کالای اساسی و نهادهای دامی خبر داد و افزود: گوشت قرمز، مرغ، شکر، برنج و نهادهای دامی از جمله ذرت و کنجاله سویا به اندازه مورد نیاز ذخیره سازی شده است.

صمیمی‌دوست ابراز کرد: در بحث تنظیم بازار مرغ تا پایان فرودین ماه 99 جهادکشاورزی تدابیر لازم توسط سازمان جهاد کشاورزی اندیشیده شده و در این زمینه وضعیت مطلوبی داریم  و البته تشدید بازرسی‌ها به جد در دستور کار بوده و با کسی تعارف نداریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تاکنون 10 هزار تن کالای اساسی و خوراک دام و طیور در استان توزیع شده است، ادامه داد: هم اکنون چندین هزار تن  کالای اساسی و خوراک دام در انبارهای استان موجود است.

صمیمی‌دوست با بیان اینکه طبق برنامه ریزی‌های جهاد کشاورزی نباید در زمینه تامین گوشت قرمز و مرغ مشکلی داشته باشیم، ادامه داد: تعزیرات حکومتی و سازمان صمت موظفند در برخورد با تخلفات اقتصادی با جد ورود کرده و هر کس که بیشترین تخلف را داشته با نصب بنر و پلاکارد توسط تعزیرات حکومتی به مردم معرفی شود.

وی به موضوع برپایی نمایشگاه‌های بهاره و عرضه مستقیم کالا اشاره کرد و گفت: مقرر شد کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب عرضه شود و سازمان صمت در این زمینه با کمک اصناف نسبت به تعدیل قیمت‌ها اقدام کند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: