کد مطلب: 28101       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۷ تير ساعت 7:08
نسخه چاپی

قهرمانی تیم فوتسال نونهال بانوان یاسوج در استان

رقابتهای فوتسال نونهالان کهگیلویه وبویراحمد با قهرمانی تیم بانوان یاسوج به پایان رسید.

به گزارش بشارنیوز، در این دوره از رقابتها تیم های فوتسال بانوان از شهرهای گچساران ،دنا ،چرام ،بهمئی و یاسوج حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند که در پایان پس از برگزاری 10 بازی تیم فوتسال نونهالان یاسوج به مقام قهرمانی رسید.تیم های گچساران ،بهمئی نیز دوم وسوم شدند.

در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور گودرزی معاون توسعه ورزش اداره کل ،محرابی امور ورزش بانوان ،افشاریان رئیس هیات فوتبال استان ،آشتیانی دبیر هیات فوتبال ،آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال استان و اعضای هیات فوتبال شهرستان بویراحمد و تیم های شرکت کننده در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان برگزار شد ،به تیم های اول تا سوم این دوره از رقابتها لوح ،کاپ و مدال قهرمانی اهدا شد.
در این دوره از مسابقات 82گل از خط دروازه ها گذشت . یلدا رستمی از تیم یاسوج با 14گل بعنوان خانم گل مسابقات معرفی و عنوان بهترین دروازه بان به عسل مدرسی رسید.
همچنین در این مراسم از بانوان ملی پوش فوتبال و فوتسال استان شبنم بهشت ،مریم ایزد پناه ،مهدیه محمودی ،فهیمه ارزانی ،بیتا طاهری با اهد ا لوح سپاس و هدایایی نقدی تجلیل شد .
رقابتهای فوتسال نونهالان بانوان استان 15 لغایت 16 تیرماه در سالن نه دی یاسوج برگزار و تیم منتخب این دوره از رقابتها به قهرمانی کشور اعزام می شود.
خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان در این مراسم ضمن تشکر از حضور تیم های شرکت کننده ،به تیم های شرکت کننده هدایای نقدی اهدا کرد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: